Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen ingyenes és viszonylag...

Banános tészta kérdése:

Milyen ingyenes és viszonylag nem gagyi weblapkészítők vannak?

Figyelt kérdés

A wordpresst próbáltam már csak az a baj, hogy az ingyenes wordpress tárhelyen nem lehet bővítményeket hozzáadni és ingyenes tárhelyet nem találtam hozzá amivel működött volna.

Fontos:

- facebook komment dobozt és tetszik gombot bírjak hozzáadni az oldalhoz (az mindegy, hogy kóddal vagy bővítménnyel)

- ingyenes legyen

- reklámmentes

(notepad++ válaszokat mellőzzük)


2013. júl. 2. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az atw-n lehet futtatni wordpresst, és a facebook is megy rajta.

Reklám nélkül is meg lehet nyitni, ha a www.honlapom.atw.hu helyett www.users.atw.hu/honlapom url-t használod.

2013. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"facebook is megy rajta."

mármint facebook beépülök, mert https hiányában,

nem sok értelme van app -t futtatni onnan.

2013. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Drone007 ***** válasza:

Azta! Megy az atw-n a fészbúk? Ezt szerintem az atw-sek kitehetnék mint reklámot :)

De most komolyan (nem pénzespárduc...):

Kedves banános tészta!

Valóban, wordpresst ingyenes tárhelyen futtatni tartósan, értelmetlen próbálkozás.

A wordpressel ki is húztuk a "viszonylag nem gagyi" kategóriát (a profit, és a közepest te magad csúzliztad ki), úgyhogy marad az ingyenes és reklámmentes kategóriákban a gagyi. Gportal, ucoz, mlap, webnode űbergagyi közül válogass. Esetleg ott a wix.com, aminek van az übergagyi kategóriája ami ingyenes, és van a kevésbé gagyi fizetős része (de ezt ugye passzolod, mondjuk annyit nem is ér).

Aztán ha meguntad, hogy igényeid is vannak, meg nem is akarsz befektetni, akkor vegyél egy nagy levegőt, és vegyél tárhelyet, ahol már tisztességesen fut a wp, és évi kétezer kemény magyar forintért már szupportált helye lesz a blogodnak. Ezt akár még egy .hu domainnel meg is fejelheted, ami (mily szörnyűség) további 1250HUF/év. Az évente 3250HUF, ami kicsit kevesebb mint 10Ft naponta, de ez tudom szörnyen borsos ár, egy jó minőségű weboldalért.


Hát sok sikert!

2013. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!