Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen címet adjak egy ilyen...

Milyen címet adjak egy ilyen blognak?

Figyelt kérdés
Egy olyan blogot akarok készíteni amiben egy történetet írok le. Úgy gondoltam nagyjából erről fog szólni: Egy kicsit félénk csaj életéről szólna akit a gimiben mindenki piszkál és leakar égetni de van 3 jó barátja akik mindig mellette állnak, segítenek neki és a suli legmenőbb pasijába szerelmes aki viszont folyton bántja őt stb....

2013. jún. 25. 13:35
 1/10 Goofre ***** válasza:
Nagy eséllyel azt a címet add a blognak ami a történeté is. Ha még nincs címe, akkor először azt kell kitalálni, de ez nem túl bő történet amit eddig leírtál, bár nekem tetszik.
2013. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam egy olyan címre pl., hogy Kate's Life... Bár ez nem biztos, hogy úgy leírja a tartalmat ://
2013. jún. 25. 13:41
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy azon gondolkoztam először, hogy a One Direction lesz benne szereplőként és nem lesznek híresek... de nem tudom
2013. jún. 25. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Megannyi kínzó kérdés.
2013. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most mé'? :D
2013. jún. 25. 14:15
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem teljesen mindegy? A kutya sem fogja olvasni.

Tanulj vagy zenélj vagy sportolj inkább a fölös szabadidõdben.

2013. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PHP de kóder! ***** válasza:

leakar?


az egész blognak ilyen lesz a hejjess irássa?

2013. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Amúgy azon gondolkoztam először, hogy a One Direction lesz benne szereplőként és nem lesznek híresek..."


Könyörgünk, NE! :D

2013. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Átgondoltam nem lesz benne a One Direction... Semmilyen formában :D Amúgy utolsó előtti szerintem láttál már ennél rosszabb helyesírást is.... Remélem nem halsz bele hogy egybe írtam.
2013. jún. 25. 18:08
 10/10 anonim ***** válasza:
PHP dekóder barátja vagyok. Sajnálattal kell közölnöm, hogy Dekóder folyó hó 24-én éjjel elhunyt. Édesanyja reggel talált rá a számítógép előtt, az orvos szerint agygörcsöt kapott, az okát sajnos nem ismerjük. Csak annyit láttunk, hogy ez az oldal volt megnyitva és épp egy kommentet gépelt, amikor utolérte végzete.
2013. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!