Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Java scripttel elrejtett (...

Java scripttel elrejtett ( kicsillagozott ) adatot ( e-mail cím ) vissza lehet fejteni?

Figyelt kérdés
Az e-mail cím első 3 karaktere megvan, de a többit kicsillagozza egy (szerintem) java script.Az oldal forráskódjában nem tudom, hogy hol keressem :/ Megtaláltam azt a panelt, amin belül van, de nem látok ott semmi rá utaló jelet.Nagyon fontos lenne ( elfelejtettem e-mail címről van szó ).
2013. jún. 17. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%

Én azt csinálnám, hogy regelnék egy másikkal, belépnék és reménykednék hogy találok valami listát a júzerekről. Aztán curllel megpróbálnék végigmenni az összes júzer adatlapján, regexpel kiszedném a maileket amik illenek az ate*-ra majd végignézném a találatokat, valószínűleg itt már beugrana.

Hogy ez így összejöjjön elég nagy mák szükséges.

2013. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy lenne egy elérhető íméllista, hogyha még a saját accounton belül is csillagozva látja az ember a saját címét. Ennél akkor már valószínűbb, hogy a saját beállítások között elő lehet hozni valahonnan az ímélcímet, csak marhára el van rejtve.
2013. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Feleslegesen szavaztok le, én csak leírtam mit csinálnék. Az más kérdés, hogy nagyon kevés esély van rá, hogy bejöjjön, de hasonló már működött.
2013. jún. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyébként ha kimész a regisztrációs oldalra jobb esélyed van rá, hogy autocompletelni fogja az email fieldet (ha ugyanarról a gépről regeltél, ugyanabból a böngészőből persze).
2013. jún. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!