Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol tudnék egy "házi" projekth...

Hol tudnék egy "házi" projekthez designhez értő személyt keresni?

Figyelt kérdés
Nem lenne szó nagy dologról, de olyat keresnék, akinek van egy kis tapasztalata is a webdesignban. Egy egyszerű, de szép oldalt kellene felépíteni, nem sok funkcióval. Szerveroldali részt már meg is csináltam félig. Később bevételt is szeretnék kihozni belőle, amiből jutna a designernek is. Ismertek olyan személyeket, vagy oldalakat, ahol találhatok/kereshetek ilyen embereket?
2013. máj. 11. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ismerek: Én.

De nem úgy, hogy a "későbbi bevételből jutna" nekem is.

2013. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érthető, senki nem menne bele olyanba, hogy majd egy év múlva kapsz érte valamit esetleg. Az oldalt is be kell üzemelni valamiből. Egy külső elérhetőséget tudsz adni privátban?
2013. máj. 11. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz érte, akkor lehet róla szó.
2013. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ide még csak érdeklődni jöttem, ilyen jelleggel foglakozó oldalak is érdekelnének. Ha találok valakit, megbeszéljük máshol, miről is lenne szó konkrétan.
2013. máj. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!