Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretném feltölteni html...

Szeretném feltölteni html oldalam a netre. Melyik ingyenes tárhelyre lenne célszerű?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a total commandert is, de fogalmam sincs, hogy töltsem ki az FTP kapcsolatot. Néztem tutorialt, ott azt mondja van amit a szolgáltató ad meg.

2013. ápr. 23. 18:40
 1/5 uno20001 ***** válasza:
50%
A videókban elmagyarázzák, hogy mit s hogyan kell. Én a [link] -ot javaslom (igaz angol). Ez talán segít: [link]
2013. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Uw.hu-t választottam, és sikerült az FTP kapcsolat:))
2013. ápr. 23. 19:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem találom total commanderben az asztalon levő honlap nevű mappát. Azt akarnám feltölteni.
2013. ápr. 23. 19:41
 4/5 uno20001 ***** válasza:
Hogyhogy? Nincs ott? Az asztalt nézed?
2013. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Drone007 ***** válasza:

Az asztalodon lévő mappát helyezd át egy egyszerűbben elérhető helyre. pl a C:\web mappába, és máris könnyebben megtalálod a total commanderrel.

Alapszabály, hogy asztalra nem rakunk csak parancsikont!


Az uw teljesen megfelel a kezdő lépésekre, ne próbáld ki a 000webhostot, mert csalódni fogsz!


Sok sikert!

2013. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!