Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » HTML behívása WordPress...

HTML behívása WordPress galériába hogyan?

Figyelt kérdés

Próbálok egy WordPress oldalt létrehozni, de nekem ez az egész WordPress és CMS téma teljesen új. Régebben raktam össze statikus html oldalakat, telepítettem phpBB fórumokat, nagyjából ennyi közöm van a témához.

A lényeg: sikerült képgalériát összehoznom a NextGEN Gallery segítségével, ami megfelelő is lenne számomra, csak a probléma az, hogy nem sima képgalériát szeretnék, hanem html tartalmakat szeretnék behívni. Tehát így működne a dolog: adott egy oldal, amit a felső menüből meg lehet nyitni. Ezen belül találhatóak kis bélyegképek, amikre ha rákattint az ember, akkor fancybox-al vagy bármilyen hozzá hasonlóval megnyit egy html tartalmat (de akár mondhattam volna flasht is). Vagyis az lenne a legjobb, ha én magamtól, Photoshopban összerakom a kis felbontású bélyegképeket, amiket galéria-szerűen, automatikusan megcsinál egy ilyen NextGEN-szerű plugin, csak minden egyes ilyen kis bélyegképhez társíthatok egy linket egy html-hez, amit ugyanúgy nyit meg, mint egy sima jpg képet. Létezik ilyesmi megoldás?



2013. ápr. 5. 11:16
 1/4 compactegon ***** válasza:
legegszerűbb szerintem egy lightbox-szal megoldani. millió jquery plugint találsz, amivel ilyesmiket létrehozhatsz.
2013. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy kéne szerintem, hogy felrakod pagekre a tartalmat, felraksz egy clearbox vagy akármilyen plugint, és egy kicsit módosítod a themet, hogy a megfelelő linkekre fusson le a clearbox. Ha jól emlékszem valami ilyesmit kell hozzáadni: <a rel="clearbox" ... href="...">...
2013. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja mondjuk azt cinkes, hogy NextGEN-be nem tudsz kézzel linkelni. Én egyébként custom post type-al oldanám meg és hagynám a galériát a fenébe.
2013. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nem ástam bele magamat ezekbe a kódokba és ha lehet, szeretném is elkerülni őket, amennyire csak lehetséges. Viszont itt egy kis egyértelműsítés: [link]

Ugyanilyet szeretnék, csak ez a forgatós cucc egy html5-ös megoldás, nem pedig flash, de a lényege pontosan ugyanaz. Tehát ezek a fájlok már léteznek, csak szeretném beágyazni őket.

2013. ápr. 6. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!