Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Most kezdtem blogom! Kint az...

Most kezdtem blogom! Kint az 1. rész! Elolvassátok és komiztok?

Figyelt kérdés

Itt a blog: [link]

Pls. komizzatok és iratkozzatok fel!



2013. márc. 28. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb szemét a neten.Nem tudom minek kellett ezzel tölteni a helyet a neten, 1 a millió hasonló ván direksön fan oldal közül.Ez még azt sem érdemli meg hogy még megnyissam az oldalt
2013. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek :D
2013. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mmmm... egy melegekről szóló oldal. Érdekes. Kezdem azt hinni, egy az emberi faj, életre alkalmatlan.
2013. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tudtatok, hogy szanalmasok vagytok?! -.-

Mert en igen! .___.'

2013. márc. 28. 22:50
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem töröld le
2013. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sz*r o__o
2013. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Dorrrina válasza:
Nem olvastam el a blogod.. Mikor megláttam azt hogy 'onedirection' már nem érdekelt...Miért jó hogy te is csináltál egy sablon oldalt? van belőle már vagy 50ezer..te is csak egy vagy a sok közül.. csinálj inkább saját magadról egyet.. az lesz az ami senkiéhez nem fog hasonlítani. és azt talán még többen el is olvassák mint ezt a szemetet..
2013. márc. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Nekem nagy tetszik.:D

Szerintem mindenképp folytasd

Puszi:

14/L

2013. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Drone007 ***** válasza:
59%

Kedves kérdező!

Talán az internet kategóriában kellene reklámoznod a blogodat, mert egy blog írása csak annyira számít weboldalkészítésnek, mint egy recept kimásolása egy szakácskönyvből bestseller írásnak.

A blogod tucatblog, ez tény. Ha ezt mások megemlítik neked, akkor megsértődsz? Akkor miért kérsz véleményt?

Ha neked ez tetszik, akkor írd magadnak, ne zavarj vele másokat. Ha nem magadnak írod, akkor meg bírd a kritikát, mert a blog ilyen műfaj: megosztó. Főleg, ha olyan szélsőségesen rétegműfajról akarsz blogolni, mint a te témád. Mégis mire számítottál?

2013. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
uuuristen nagyon rossz
2013. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!