Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudna írni nekem valaki egy...

Qaxqaxqax kérdése:

Tudna írni nekem valaki egy egyszerű php kódot arra hogy egy másik oldalt frissítget 5 másodpercenként a dolog? (:

Figyelt kérdés
Előre is köszi:D

2013. márc. 13. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
mi van? ha csak letöltögetni akarod, akkor fopennel nyisd meg és töltsd be, és ismételd 5 másodpercenként, de ez meg fogja enni a cpu időt, a php nem erre való. cron job esetleg
2013. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

get file alapú Dos támadást akarsz?

Gondolom a 5 másodpercet majd kiveszed belőle ha valaki adna kódot.

2013. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem ez volt a tervem x.x ilyen gonosz dolgok meg sem fordultak a fejemben (2es), csak egyik haverom akarta növelni a nézettségét és gondoltam ha a profilján beállítja a videót auto lejátszásra akk midníg hozzáad egy megtekintést és ha 5 másodpercenként beloadolja mikor nincs otthon akkor ez megvalósítható
2013. márc. 19. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Az IP címet is figyeli ahost. Hiába frissítgeted állandóan, kb 12-24óránként egyszer számol egy IP-t-
2013. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért nem javascript amúgy?
2013. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*kiegészítés

van youtubehoz script pont erre, csak meg kell legyen nyitva a video.

De amúgy ezzel nem fog összejönni, mert pár száz után megharagszik és elveszi a felét :D

(vagy hasonlók)

2013. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oh ezt jó tudni x.x ezért köszi(:
2013. márc. 22. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!