Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyenes webhostot keresek,...

Ingyenes webhostot keresek, e-mail limit nélkül, phpból küldött e-mailek feladójához hozzáférjek, ismer valaki ilyet?

Figyelt kérdés
a nyelv nem lényeg

2013. márc. 12. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A SPAM-elést a legtöbb országban büntetik, mivel te pont ilyen szolgáltatást keresel, nem túl valószínű, hogy találni fogsz. Különben is! Romoljon meg az összes befőttje annak, aki ilyennel terheli a hálózatot!
2013. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félreértettél, egy másik nyelvből szeretnék mailt küldeni, a webszervert nem csak én használnám, hanem többen is, az email hozzáférhetőség azért kell, mert valahova regisztrálni is szeretném azt, írtam pár hostnak is, ők is azt hitték spamelni akarok, remélem valaki tud segíteni.
2013. márc. 13. 06:58
 3/6 Drone007 ***** válasza:
Email limit nélküli webhosting szolgáltatót szerintem nem fogsz találni. Ha ilyet szeretnél keress meg egy mail-szerver szolgáltatót. Évi 7-8000 ft körül talán már találni (+domain).
2013. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fontos lenne hogy ingyenes legyen, nem csak én szeretném használni, php is kellene :S
2013. márc. 14. 20:47
 5/6 Drone007 ***** válasza:

[link]

Email küldési limit nincs kiemelve a listában, ezt neked kell megtalálnod.


Sok sikert, de nem hiszem, hogy lesz olyan amit szeretnél. Ingyenest biztosan nem találsz.

2013. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Áznézem, remélem találok
2013. márc. 15. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!