Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kinek van valamilyen blogja,...

Kinek van valamilyen blogja, weblapja? Sokan látogatják?

Figyelt kérdés
Akinek van az írja le a címét (vagy ha esetleg így nem szeretné akkor írjon privátba!)
2013. febr. 19. 13:32
 1/3 anonim válasza:
Iskolai feladat volt egy évvel ezelőtt egy blog szerkesztése. Néhány hétig csináltam, kb. 2 naponta posztoltam. Az oldal nem igazán volt tematizálva, az internetről összeszedett hasznos gondolatokat másoltam mindössze be (életmód tanácsok, pénzkereseti lehetőségek, stb.), majd kommentáltam. Nagyjából 30-40 fő látogatta naponta. URL nincs... :P
2013. febr. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem van, plusz mellé egy Facebook oldalt is üzemeltetek. A Facebookon nagyobb a mozgolódás, a honlapon ritkább, inkább akkor ha lesz valami esemény a helyen vagy ha reklámozom Facebookon, de persze ez betudható az ingyenes tárhelynek is, mert SEO szempontból nagy nulla ez az ingyenes atw tárhely, na de a kérdésedre a válaszom:

[link]

Ezt én csináltam. Amúgy jöhetnek a vélemények róla bárkitől! :)

Amúgy legelső munkám, mert ezt tanultam és most végeztem.

Üzemeltetek még egy blogot is amúgy, de azt a blogspoton, amit majd át akarok költöztetni egy rendes tárhelyre valamikor, ha elkészülök az oldallal, de abba még csak a napokban fogok belekezdeni.

2013. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Blogom van, elég hülye témáról, naponta 10-20 ember nézi meg, de volt hogy egy nap összejött több mint 70 kattintás.

[link]

2013. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!