Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Pénzhez jutni ilyen módon?

Pénzhez jutni ilyen módon?

Figyelt kérdés

szóval szeretnék itthon interenetes munkával vhogy pénzhez jutni...az a baj,hogy tanulok 19 éves vagyok nemtudom hogy csináljam...blogot írjak vagy veboldalt szerkesszek???

vagy hogy érdemes???meg milyen témakörben?és ha csinálnék is valamit,azért hogy érhetném el ha sokan nézik,hog pénzt kapok???nemértem,csak hallottamn róla hogy lehet...

valaki ha kifejtené nekem ezt nagyon megkösszönném.!

nem értem sajnos az egészet :S

írok valamit,mondjuk ami népszerű téma,(de nemtom hogy blogot vagy weboldalt szerkesszek) és,ha azt sokan is néznék,hogy lesz nekem abból pénzem?? meg a többi??hogy juttassam el,hogy sokan láthassák? meg milyen témakörben??mondjuk azt kitalálom,csak hogy kezdjem el?


húúú,bocsi a helyesírási hibákért,meg a nagy káoszért,de siettem és aztsetudom,hogy kérdezzem XD meg mit...nemsokat értek ebből az egészből :D


a vállaszokat nagyonszépen köszönöm!!

megy a kéz!!


2013. febr. 17. 02:06
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:

Ha látogatott az oldal akkor el lehet adni hirdetési felületeket pld.

Gondolom valami ilyesmire vagy kíváncsi.

Persze minél több a látogató annál több pénzt lehet elkérni.

2013. febr. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Írni sem tudsz, nem tudom hogy akarsz blogolni. Talán jobb is.
2013. febr. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reklámok kirakásával nem fogsz tudni túl sok pénz összeszedni, ahhoz sokkal nagyobb oldal kéne.
2013. febr. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de hogy adom ki a reklámfelületet???vagy keresni fognak,ha sok a nézettségem?
2013. febr. 17. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiraksz saját bannereket (ez a felület kiadó, satöbbi).
2013. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Blogot akarsz írni, de nem tudsz egy értelmes mondatot sem leírni. Hát gratulálok.
2013. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!