Atw-hu Phpmyadmin?

Figyelt kérdés
nemrég regisztráltam magamat az atw.hu tárhelyszolgáltatóhoz és az lenne a problémám hogy a tárhelyszolgáltató már létre hozott egy adatbázist nekem a phpmyadmin-ban és én a wordpresst szereném telepiteni és ahoz létre kell hozni egy wp_ adatbázist na ez edig oké de a phpmyadmin nem enged nekem adatbázist létrehozni csak táblázatot a már meglévő adatbázoson belül és hiába lépek ki és ujra be akkor sem enged uj adatbázist hanem csak ujy táblázatot. már a gépen ot létrehoztam egy szerverkörnyezetet de oet pedig felhasználónév és jelszó kéne de amugy a szerverkörnyezetnél pedig működik a php myadmin hagya hogy uj táblázatot hozzak létre ennek mi lehet az oka hogy atw-ben ilyen

2013. febr. 6. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem muszáj új adatbázist csinálnod:)

Jó az is ami van.

2013. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de az ottani adatbázisból hiányzik a wp_ előtag ami kellen oda és mindig ezt irja ki

Nem sikerült kiválasztani az adatbázist


Sikerült kapcsolódni az adatbázis szerverhez (ami azt jelenti, hogy a felhasználónév és a jelszó helyes), de nem sikerült kiválasztani a(z) wp_kocsikocsikocsi adatbázist.


Biztosan létezik ez az adatbázis?

Van a(z) kocsikocsikocsi felhasználónak joga, hogy használja a(z) wp_kocsikocsikocsi adatbázist?

Néhány rendszeren a felhasználói név az adatbázis előtagja, szóval így nézne ki, hogyfelhasználónév_wp_kocsikocsikocsi. Lehet, hogy ez a probléma?

Ha semmi nem segít fel kell venni a kapcsolatot a szolgáltatóval. Ha bármi más hiba áll elő, bizonyosan


ezt irja ki

2013. febr. 6. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
A telepítéskor be lehet állítani, hogy mi legyen a DB neve, illetve, hogy legyen-e egyáltalán előtag.
2013. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
000webhost.com jobb.
2013. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Drone007 ***** válasza:

Valamit elnézhettél, mert wordpress telepítésekor TE adod meg az adatbázis nevét, csak a wordpress tábláknak van wp_ előtagja.

Egyébként 000webhoston az adatbázisoknak (többet is készíthetsz) fix előtagja van (a user azonosítód), ez eléggé meggátolná a wordpresst a telepítésben, ami kizárt :)

2013. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!