Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha a saját weboldalamon...

Ha a saját weboldalamon elhelyezek olyan linket ami egy file megosztón lévő sorozatra mutat, abból nekem lehet problémám?

Figyelt kérdés

Jelen esetben Top Gear című sorozatról van szó amihez feliratokat akarok összegyűjteni és egy rajongói oldalt. A letölthető részek pedig file megosztóról lenne belinkelve (eredeti nyelven) amit nem én töltöttem fel.

Ebből nekem lehet bármilyen problémám?



2013. febr. 4. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, mert részt veszel a terjesztésben.

A legenyhébb hogy az oldalt felfüggeszti a szolgáltatód, a legrosszabb ha jogvédői felszólítást kapsz a tartalom eltávolítására.

2013. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt nevezik a "szakirodalomban" warezelésnek, warez fórum web-oldal létrehozásának...
2013. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor már ez is "warez"-nak számít ?

[link] (nem az én oldalam)

2013. febr. 4. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, pár jelentés után a blogspot valószínűleg törölné is az oldalt.
2013. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2013. márc. 3. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

#5!

[link]

na, akkor ez, értesd meg...!, ("nyomd le a torkukon, és hagyd hogy meg-emésszék!")

...a Gyak. Kérd. web-oldal üzemeltetőivel, és moderátoraival is!

2013. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!