Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » SÜRGŐS, Látogató IP címének...

StrikerX kérdése:

SÜRGŐS, Látogató IP címének kiíratása a weboldalba, LEHETSÉGES?

Figyelt kérdés
Na szóval,most csináltam nemrég egy weboldalt,és tudni szeretném azoknak az embereknek az IP-címét,akik az oldalt látogatták,tehát nem azt akarom,hogy kiírja neki az IPjét,hanem hogy nekem adja le a látogató (és nem muszáj regisztrálnia) IP-jét a MYSQL adatbázisban! Köszönöm szépen előre is a válaszokat,nagyon sürgős!!!!!

2013. jan. 27. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
$_SERVER['REMOTE_ADDR'] - ezt adja vissza a felhasználó IP címét.
2013. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez csak neki jeleníti meg,vagy én is láthatom valahol? És ha igen,hol????
2013. jan. 27. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Be kell írni MySQL adatbázisba INSERT INTO-val. Onnan pedig oda íratod ki, ahova akarod, akár csak neked (jelszóval védett oldalra), vagy akár mindenkinek.


Helyezd el a lekérdezést azokra az oldalakra, ahol érdekel a látogatottság és akkor írd be az adatbázisba, ha még nem szerepel benne. Így az egyedi látogatókat fogod megtudni (de robotok is fognak látogatni, na meg dinamikus IP címesek).


Nézz utána Google-ben, ha nem érted pontosan.

2013. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt egy példa: [link]
2013. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Sikerült :DDD

EZER HÁLA!!

2013. jan. 28. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
ha jól tudom az IP cím is személyes adatnak minősül, szóval ha nem vagy regisztrálva az adatvédelmi nyilvántartásba (vagy, ha ott nem adtad meg, hogy miért és mire kellenek neked az IP címek), akkor az adatvédelmi hatóság (www.naih.hu) ha tudomást szerez a dologról, akkor egy nem épp barátságos összegű sárga csekkel fogja jutalmazni tevékenységedet. Ne elriasztani akarlak, de érdemes előre informálódni! www.naih.hu
2013. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!