Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnám a google analyti...

Hogyan tudnám a google analytics kódot egy . Atw oldalba beilleszteni?

Figyelt kérdés

Szóval egyszerűen belebondulok, beleőrülök, de nem jövök ré mi a hiba! :) Van egy "xyz.atw.hu" oldalam, index.html kezdőlappal. Van google analytics fiókom, ehhez az atw-s oldalhoz. Az analytics kódot beillesztettem a <head> tagek közé. Feltöltöttem. De nem megy :( Az analytics fiók folyamatosan azt mondja, "Állapot: nyomkövetés nincs telepítve"

Próbáltam body tagbe tenni a kódot, próbáltam a "A hagyományos követőkódrészlet"-et használni, az analytics fiókban minden jónak túnik, mégse jó sehogyse :( Már azon kezdtem el gondolkozni, hogy lehet atw-s oldalon nem lehet analytics kódot használni? Vagy mit kellene még tennem? tudnátok valami tippet adni?? Nagyon köszi!!



2013. jan. 19. 23:59
 1/1 compactegon ***** válasza:
szia! közvetlenül a </body> zárótag elé kell tenni. mindegyik oldalra, amelyiket követni akarod. egy hét körülbelül, mire számolni kezdi.
2013. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!