Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyen hogyan tudnék erre a...

Ingyen hogyan tudnék erre a célra megfelelő weboldalt készíteni?

Figyelt kérdés

Több száz túra képet szeretnék rá feltölteni és rendszerezni őket helyiségek szerint meg ilyenek...

Akár videókat is...

Hogyan tudnék egy olyan weboldalt készíteni ami erre a célra megfelelő?

Kérlek segítsetek :/



2013. jan. 7. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
SQL + PHP + HTML esetleg jQuery, portálokat nem ismerek én ezekkel csinálnám.
2013. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Wordpress-t használom ( [link] szerintem nagyon egyszerű és könnyen használható. Teljesen nulla tudással is egész pofás oldalakat lehet létrehozni. Rengeteg ingyenes sablon van hozzá és egy kis gyakorlattal már a saját ízlésed szerint alakítgathatod az oldalad. Csak egy jó tárhely kell hozzá!
2013. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Instagram nem erre van?
2013. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. válaszolóhoz 1 kérdés... teljesen ingyenes?
2013. jan. 7. 19:51
 5/8 A kérdező kommentje:
és lehet a wordpress-en olyat hogy elküldöm valakinek a linket hogy nézze meg a képeimet illetve.... beírja a googleba a dolgot és kidobja neki?
2013. jan. 7. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Maga a Wordpress teljesen ingyenes, de a tárhelyért általában fizetni kell. Vannak ingyenes tárhelyek is, de én inkább fizetőset javasolok. 4.000 Ft/év körüli áron már saját domain neved (pl. "www.akármi.hu")és normális stabil tárhelyed lehet.
2013. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pl?
2013. jan. 8. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Pl. [link]


Nekem itt van tárhelyem. Olyan szinten nincs vele problémám, hogy úgy kellett visszakeresnem, mert nem jutott eszembe a nevük :) Biztos vannak ettől jobbak is, de nincs kedvem az egész oldalamat átköltöztetni, a 3.500 Ft egy évre pedig nem túl nagy összeg. De a Google-n lehet találni rengeteget, néha még akciók is vannak.

2013. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!