Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ucoz vagy Wordpress?

Banános tészta kérdése:

Ucoz vagy Wordpress?

Figyelt kérdés

Melyiket egyszerűbb használni?

Melyik a jobb?


2012. dec. 9. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ucoz maximum egy kis webszemét generálásra jó.


Na akkor ezek alapján szerinted melyik?

2012. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát a wordpress... köszi
2012. dec. 9. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
am ha a wordpress olyan html szerkesztő mint pl a notepad++ akkor inkább az ucoz mert ott a domainért nem kell perkálnod xd 5-10 ezer forintokat tehát alaposan gondold meg én is először notepad++-al akartam de elolvastam mik kellenek egy jó veblaphoz és a domainhez nincs ingyenes megoldás xdd.
2012. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

@Attikausz: Már bocs, de ez orbitális baromság.

Egyrészt a Wordpress egy kész weboldal motor, ami igaz blogmotornak indult, de mára már bármit lehet belőle csinálni.


A Notepad++ pedig egy elég jó forráskód szerkesztő program.


Ingyenes webtárhely tonnaszámra van a neten, ahova weboldalakat lehet pakolni. Sőt még az ingyenes domain is megoldható akár. (Persze csak bizonyos végződésekkel.)

De ne mondja nekem senki, hogy 2 évre kb 3000 Ft olyan hatalmas költség lenne akár, ha .hu-s domain kell.

2012. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jaja a wordpress elég jó és egyszerű is nagyon. A domain tényleg nem drága, én csak .com .net vagy . org-ot használnák már és a tárhely se nagyon drága, itt pl. 12 font azaz úgy 4200ft egy évre az egész cakkpakk [link] korlátlan és ebben benne van a wp telepítése és az egyedi emailek is.
2013. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!