Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet weblapot készíteni?

Doricu kérdése:

Hogy lehet weblapot készíteni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Alap oldal = HTML, CSS

Ha ezeket már tudod szép statikus oldalakat tudsz kreálni :)

(De PHP, MySql, Javascript, Jquery is kellehet néha jó ha tudod ezeket is :))

2012. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gratulálunk! ez az ötezredik ilyen kérdés!


a nyereményed egy remek tipp: úgy 1,5 cm-rel a kérdésed felett van egy kereső használd;)

2012. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Naaaa, nem szabad elvenni a kedvét. Az első tökéletesen leírta!
2012. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 PHP de kóder! ***** válasza:
ugyan mar, ahhoz is hulye, hogy a googlet hasznalja. miert akar mindenki weblapot kesziteni?
2012. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy pénzt látnak benne ami nagyon ritka... kb 5% a világnak. Vagy tényleg nem tudom.. Dicsekedni valakinek?
2012. dec. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jocker válasza:
NVU ingyenes webszerkesztő. Kezdőknek vonzó lehet a program grafikus (WISYWING) weboldaltervező lehetősége, ahol úgy készíthetjük el az oldalakat, mint egy szövegszerkesztőben. Haladóknak pedig a fejlett Java- és javascript-szerkesztő részt emelnénk ki. A program lehetőségei: site manager, feltöltés, gyors és egyszerű használat
2012. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves 2-es, 4-es!

Miért kell így válaszolni, megbántani mást? Te talán az anyatejjel szívtad magadba azt amit tudsz. Valószínűleg nem! Mások áldozatkész munkája (és nyilván a magad szorgalma) árán jutottál oda, ahova jutottál. Ennyi erővel, idővel hasznos tanácsot is írhattál volna és akkor lehet , hogy felnéznék rád és nem le.

2012. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyetértek a 7-es hozzászólóval. Én programozó vagyok, szakmám is és benne is dolgozom, mikor elkezdtem tanulni próbáltam a prog.hu-n kérdéseket, feltenni, volt néhány emberke, aki értelmesen válaszolt, de legtöbbje ilyen fellengzősen, mint ezek itt. Nem értem az ilyenek miért mennek fórumra, ha zavarja a kérdés őket, olyannyira ráérnek, hogy arrogáns válaszokat adjanak, kérdezem én, nincs más dolguk? Ilyen kevés munkájuk van a nagy tudásuk ellenére, hogy ennyire ráérnek? Nem értem, az embereket!
2012. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!