Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyen weblapot keresek és jó...

Victory1995 kérdése:

Ingyen weblapot keresek és jó tárhelyet?

Figyelt kérdés
Ti mit ajánlatok? Szerkeszteni szeretnék egy jó kis weboldalt de nem tudom hogy melyik a legjobb weblapkészítő oldal.
2012. dec. 3. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:

póbáld ki az ucoz.hu -t

Vannak kész sablonok, amit át is tudsz alakítani

2012. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csináld meg magad a weblapodat (html javascr stb és töltsd fel egy tárhelyre pl ha ingyeneset akarsz ott az atw! Azt mindenképp megjegyezném hogy ne ezekkel a sz*r weblapszerkesztőkkel csináld meg hanem írd meg magad mert külömben lóf*szt sem érsz.
2012. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ATW-nél nem lehet ingyen honlapot szerkeszteni?
2012. dec. 3. 20:06
 4/10 A kérdező kommentje:
ahan értem akkor majd magam megcsinálom köszi a választ.
2012. dec. 3. 20:08
 5/10 anonim ***** válasza:
:D
2012. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ingyen és a jó nem fér össze.

Az atw.hu tárhely. Nem gyerekes ide-oda tologatós biszibaszi szerkesztő rendszer.

2012. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ingyenes hülyeségből jó nincs, de akinek elég annak ha van egy kis html és css ismerete, akkor szerintem a gportál a legjobb, és a legtöbb funkciót kínáló, és a leg kevésbé gusztustalanul teletömött reklámokkal...
2012. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ránéztem gportálra, hátha változott vmit a 6 év alatt amíg minden erőmmel elkerültem... hát rosszul lettem.
2012. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A gportál az egyik legaljább sz*r amit csak találni lehet...


Kérdező: maradj egy ingyenes tárhelynél, mint például akár az atw.hu és oda tegyél fel egy html oldalt, vagy valamilyen portál motort.

2012. dec. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

azért a gportalos lapokat css el felismrhetetlenségig testre lehet szabni, nem feltétlenül kell annak úgy kinéznie mint alapban. mégis csak ott a forum, vendégkönyv számláló és rengeteg sok hasznos funkció, ès nem mellesleg aki feltesz egy ilyen kérdést, nem azok közül kerülnek ki, akik csak úgy leprogramozzák php ben majd föltöltik...

lehet leszólni gportalt persze, de mibimális css el sokkal pofásabb lapot lehet benne létrehozni, mint egy ucoz, 8x, vagy hasonló lapos gagyi szolgáltatónál...

2012. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!