Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ezek jó adatok egy weblap...

Ezek jó adatok egy weblap készítéséhez?

Figyelt kérdés

Configured website for Only £1/month

new website

UNLIMITED STORAGE

UNLIMITED EMAIL ACCOUNTS

thousands of plugins and themes for Free

Cheapest domain name

MSQL database for your website for free

submit site to Google, Bing and Yahoo search


2012. dec. 2. 07:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezt a linket kaptad az előbb?

Nos, nekem ez túl szép, hogy igaz legyen.

Korlátlan tárhely/e-mail fiók (WTF?!), sok téma/plugin plusz domain név havi 1 dollárért?

Hát...

G.

2012. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Configured website, az akármilyen rom CMS lehet. Felteszem FTP accot nem kapsz és mondjuk 20 mega a fájllimit.
2012. dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ahogy elnézem legalább wordpress.
2012. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
amúgy fontért:)
2012. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagy átverés lesz ez. Lehet nincs apach szerver... se cpanel, lehet forgalmi korlát van.

Nekem volt egyszer egy hasonló, és működő kiszolgáló, és rövid időn belül egyszerűen megszűnt.

2012. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaja nézem, hogy wordpress oldal van telepítve. Cpanel nincs, de nem is kell ha van egy konfigurált weboldalam, az apach és mysql adott kell legyen, ha az oldal tökéletesen működik, márpedig úgy fest, hogy működik. Ftp az nincs, de nem is kell, hisz minden fel van töltve és én nem tervezem nagy mennyiségű és méretű fájlok feltöltését, amire a weboldal adminján van lehetőség. A korlátlanságra az volt a válasz, hogy olyan nincs, hogy korlátlan, de az úgynevezett "Cloud Platform" lehetővé teszi, hogy betegyenek egy új szervert vagy winchestert, ha szükség lenne rá, így tudják biztosítani a "korlátlanságot" és a sávszélességet valamint a fel-letöltési sebességet. Az alap hosting cég angol és 2006 óta működik.
2012. dec. 3. 07:36
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval ez alap egy weblap futtatásához?
2012. dec. 3. 07:53
 8/12 A kérdező kommentje:
Jav. Szóval ez jó alap egy weblap futtatásához?
2012. dec. 3. 07:53
 9/12 A kérdező kommentje:
Tegnap egy oran belul kaptam jopar ketkedest, valaszt egyet se. Ma kiegeszitem a kerdeses reszeket, valasz meg mindig nincs, de a ketkedo jonasok is eltuntek. Na szep!
2012. dec. 3. 13:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy kételkedni mertem. Tudod mit? Ezek JÓ adatok, hajrá, vedd meg!

G.

2012. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!