Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress wp-e-commerce-ben...

Wordpress wp-e-commerce-ben található "Test Gateway" fizetési modul, miért nem viszi tovább a vásárlási elismervény oldalra ill. az értesítési emailbe a számára megadott infókat?

Figyelt kérdés
Wordpress wp-e-commerce bővítménnyel kapcsolatban olyan problémám adódott, hogy a fizetési moduloknál beállítottam a test gateway-t. Megadtam a bankszámlaszámot ill. egyéb infókat, ezeket nem viszi tovább a vásárlási elismervény oldalra meg az értesítési emailba se jeleníti meg. Mi lehet ennek az oka, vmint,hogyan lehetne ezt helyreállítani?

2012. nov. 20. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha saját gépen futtatod, akkor nem használja ezeket a funkciókat, csak ha egy weboldalon
2012. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, az a baj, hogy a web-en futtatom. Ezért se értem, hogy mi lehet a hiba.
2012. nov. 21. 06:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a joomlával küzdöttem, de a saját gépen próbáltam ki, utána tettem fel a webre. Csak egy két dolog nem ment a saját gépen, de ott kiírta a hibaüzenetet, hogy nem tudta végrehajtani, de amikor már a weben csináltam, akkor már minden működött
2012. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!