Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldal szerkesztésben /...

Weboldal szerkesztésben / HTML programozásban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem ,hogy hogyan tudnám megoldani azt hogy egy adott kód részletet(HTML) ,egy adott sorra beilleszteni pl. PHP kód segítségével vagy bármilyen megoldás jó!

Egy webáruházat szeretnék készíteni és pl. egy új terméket feltölteni ,de ne kelljen a kódban turkálni ahhoz hogy ezt megtegyem ,hanem pl egy .bat fájl segítségével rákattintok és az hozzá adja a *.html fájl előre meghatározott sorára az előre meghatározott kódrészletet ? Remélem érhetően fogalmaztam! Előre is köszönöm!



2012. nov. 12. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:

A webáruházak árukészlete nem adatbázisban szokott lenni?

PHP-val HTMl fájlba az echo paranccsal / függvénnyel tudsz bármit beilleszteni. Viszont én a helyedben nem áruházzal kezdeném a programozást, hanem néhány irodalom áttanulmányozásával!

2012. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Üdv. Sajnos sehol nem találtam megfelelő irodalmat ami áttanulmányozásával ment volna a dolog. azt értem hogy az echo paranccsal lehet szöveget hozzáadni .bat -ban de az nem egy előre meghatározott sorra illeszti be!
2012. nov. 12. 14:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Én be tudok illeszteni egy új kódrészletet a forráskódban ,de a szüleimnek csinálom a webáruházat és ők nem nagyon értenek hozzá ,ezért gondoltam hogy csinálok egy .bat fájlt vagy más egyebet hogy ők csak beírják ,hogy termék neve : xy ENTER és a .bat vagy exe (delphiben) vagy php akármi egy adott sorra illeszti be.
2012. nov. 12. 14:11
 4/10 anonim ***** válasza:

NE tedd!

A leírásodból látszik, hogy nem értesz hozzá! Ha a google-t nem tudod használni arra, hogy keress egy PHP-s leírást, akkor nem fogsz tudni programozni sem, és nem fogsz tudni egy webáruházat sem összerakni. PHP-ba nem keverjük bele a .bat fájlokat. Mi van ha nem windowson fut a script?

Ha szüleidnek szüksége van egy webáruházra, akkor vásároljanak egyet, de ne bízzák már rá Ödönkére, hogy majd megcsinálja, mert úgy is ráér!

2012. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

jaj.

első kérdésem:

Hány éves vagy?

a)

0-14ig neked nem inkább a matekkal kéne foglalkoznod?

14-16 Ha már közép iskolás vagy...kérdezd meg az infó tanárt.

16-18ig a google a LEGJOBB haverod!



én tudnék neked segíteni ha NEM .batba szeretnél dolgokat írogatni!


a bat meg webszerveren tudtommal csak kiírja a forráskódot :)


pár link...de ha szereted a szüleid és magad akko nem te csinálod meg a weboldalt!

Ez még egy PROFINAK is egyedül sok lenne....(na jó nem annyira sok..pl magamból kiindulva 1-1,5 hónap lenne!)

[link]

[link] +tutorial

[link] -MYSQL+tutorial


na hajrá!

azért a végeredményre kíváncsi vagyok(meg az életkorodra!)

(ha kell még segítség...és nem találod a tutorialba keress meg priviben!)

2012. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nézz körül, itt van egy csomó áruházas program, amit ki is tudsz próbálni. A webáruház nem csak a beillesztésről szól (raktárkészlet, számlázás, ...)

2012. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha tiéd a szerver megoldható bat-tal is, de a bat nem erre való ezért nem is használják épeszű emberek.

Villával is tudsz levest enni, ha elég ügyes és gyors vagy, de minden épeszű ember kanalat használ. Így már érted?

Csak mert a véleményünk nem egyezik az általad elképzelttel még nem kell a másikat sértegetni. Próbálunk meggyőzni, hogy butaság amit csinál, erre ez jön vissza. Komolyan, ha időben befejezem a mai feladatot, írok neked egy batot a célra és rájössz, hogy mekkora h*lyeséget akarsz csinálni.

2012. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez a hatalmas ragaszkodás a batch fájlokhoz, de sürgősen felejtsd el!

Baromira nem erre való... (Ráadásul Windowson használható csak.)


Egy rendes webáruház elég sok tapasztalatot és tudást igényel. Igen, lehet ilyet is csinálni amit te elképzeltél, statikus oldalakkal, csak ennek kb semmi köze nem lesz a rendes webáruházakhoz.

Ha ehhez nagyon is ragaszkodsz, akkor is ez a .bat-os megoldás NEM JÓ. (Halál fölöslegesen töröd magad.)


Abban pedig a válaszolóknak nagyon is igaza van, hogy nem ezzel kéne kezdeni, illetve nagyon nem így kellene csinálni.

Segítséget kaptál, de nyugodtan besértődhetsz és hiheted magad okosabbnak, mint a válaszadók, de ez nem változtat azon, hogy mi képesek vagyunk megoldani a problémát, te pedig nem.

2012. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy végképp ne mondd, hogy nem kaptál segítséget a Te ötletedhez:

[link]

[link]

2012. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Űrlapkitöltőmezőt nem batban írunk hanem php programmal html lapra css meghatározásokkal.
2012. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!