Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A suliba háziként kellet...

A suliba háziként kellet csinálni egy weblapot, és fel kell tölteni egy ftp tárhelyre. Ennyi info van megadva, hogy egy ftp tárhelyre, és tanácstalan vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

jegyzettömb elő.


<html>

<title>Weblapom</title>

<body>

<center>Ez egy weblap.</center>

</body>

2012. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, lehetőleg index.html-ként mentsd el, és töltsd fel.
2012. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nehogy az első választ add be mert kapsz egy nagy egyest:D


nincs doctype, nincs a html tag lezárva, nincs head tag. a center elavult elem.


tegyél bele még azért egy kis menüt (a tag) meg több lapot, és egy kis kinézetet.


tegyél egy div elemet középre, bele a menüt, és színezd ki:)

2012. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A weboldallal kész vagyok,azzal nincs probléma, csak azt nem értem, hogy egy ftp tárhelyre. Oda hogy kell?
2012. nov. 7. 00:24
 5/5 anonim válasza:

Regisztrálsz az uw.hu-ra vagy akár az atw.hu-ra és akkor ha kész a regisztrációd nyitsz egy mappát (bármelyik mappát a gépeden). A címsorba beírod, hogy ftp.uw.hu vagy ha az atw-re regeltél akkor ftp.atw.hu. Megadod ez előugró ablakban a felhasználónevet és a jelszót. Aztán abba a mappába ami megjelenik bemásolod a weboldalad fájljait.


És kész is a feltöltés.

Ezután már a neten is látható lesz az oldalad.

www.[megadott felhasznaloneved].uw.hu címen vagy atw esetében www.[megadott felhasznaloneved].atw.hu címen!

2012. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!