Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogspotra hogy kell a chat...

Blogspotra hogy kell a chat HTMLjét beilleszteni?

Figyelt kérdés

Blogspot oldalamra szeretnék chat-et, a cbox oldalon meg is csináltam és a HTML kód is meg van. Az is megvan hogy Elrendezés/Modul hozzáadása/HTML/JavaSript de ha beillesztem a kódot nem teszi ki a chat-et a blogra csak magát a szöveget...

Valaki tudja segíteni? Mit cseszek el?



2012. okt. 30. 13:56
 1/8 anonim válasza:

Ha jól értem a kérdésed

Fuckeditorral :)? nyomj rá a forráskódra, ne mint sima szöveget illeszd be, hanem mint fordítandó kódot, biztos van rá valami gomb.

2012. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A HTML/JavaScript-ben csak annyi van, hogy cím (az a chat) és hogy tartalom ---> oda illesztettem be a kódot amit a cbox adott, de a blogra nem rakja ki a chat-et.
2012. okt. 30. 14:40
 3/8 anonim válasza:
forráskódot max ilyen editorokkal tudsz feltenni. Egy sima beviteli mezőbe nagy valószínűséggel nem fogsz tudni, mert szűrik a hack miatt. Tehát ha csak egy sima text input és nem egy szövegszerkesztő van ott, ahol a tartalmat felviheted, akkor nem fogad kódot, illetve sima szöveget csinál belőle.
2012. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor hogy csináljam meg?
2012. okt. 30. 14:49
 5/8 anonim válasza:
semmilyen editor nincs ott? Azok nélkül sehogy. Esetleg még próbálkozhatsz másik böngészővel, de szerintem ha nincs valami rendes szöveg szerkesztő, akkor ez bukó
2012. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom... az az igazság annyira nem értek ehhez. >.<
2012. okt. 30. 15:16
 7/8 anonim válasza:

ehhez nem kell érteni :) csak meg kell nézni szemmel :) A bevitt szöveget tudod pl vastagítani, dőltté tenni, aláhúzottnak tenni, középre igazítani stb? vagy csak egy puszta szövegmező van, mint pl itt, ahova írod a választ?


ha a) - akkor kell lennie egy forráskód gombnak valahol, jól nézd meg


ha b) - akkor coki

2012. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs, de fogalmam sincs... Egy csomót próbálkoztam, nem tudom hogy kell. Hagyom is inkább.
2012. okt. 30. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!