Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van, aki csinálna velem egy...

Van, aki csinálna velem egy weblapot? (így olcsóbb és gyorsabban fejlődünk)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy weblapot 1-2 Gb tárhellyel. Viszont egyedül nehéz és még nincs nagyon tapasztalatom, ezért gondoltam, hogyha valaki más is így lenne vele, akkor csinálhatnánk 2-en vagy 3-an és így olcsóbban ki jön és adhatunk tippeket egymásnak + van egy közös weblapunk. Témáról megegyezünk közösen.. a lényeg az, hogy mindenki sokat tanulhatna belőle és későbbiekben lehetne mindenkinek egy saját weboldala..


Lehetőleg Budapest és környéke. Én mindenféleképpen szeretnék venni egy weblapot, de ez így azért lenne hasznosabb, mert az ára több felé osztódik és meg oszthatunk egymással tippeket és megbeszélhetjük, hogy hogy nézne ki a legjobban. Várom a válaszokat. Egyetlen kritérium, hogy aki jelentkezne az azért valamennyire jártas lenne ebben a dologban és gyakran tölti az idejét interneten.


2009. aug. 9. 19:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én még nem láttam olyan igényes fotográfust, akinek ingyenes honlapja lett volna. És azzal szerintem te ne foglalkozz, hogy én képes vagyok pár ezret fizetni egy honlapért. Köszi. Aki gondolja írjon privátban.
2009. aug. 13. 16:41
 12/20 A kérdező kommentje:

"jah és kérlek után vesszőt kell írni .. loooser"


A mondatot meg nagy betűvel kezdjük. Arról nem hallottál?

Először a saját magad háza táján nézz körbe..

2009. aug. 13. 16:42
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha ilyen kedves vagy Én inkább csinálok egyedül.És most Te azzal akkarsz felvágni,hogy kifizetsz 1000 forintot egy honlapért?ÉS azt várod,hogy egy tapasztalt internetes honlapszerkeztő majd megcsinálja a javát Te meg majd beírsz néhány dolgot ,fotózgatsz feltöltöd,utána elmondod,hogy a Te oldalad is??Hát ezt ne várd el tőlem.És képzeld el,hogy Neked még az a nem IGYÉNYES gportallal többre jutnál,mint egy IGÉNYES honlappal.Ajánlom,hogy nézz meg pár gportalos oldalt.Sőt én már nem egy mlapos igényes oldalt láttam.Szóval én kihagyom a kedvességed és az igénységed.Sajnálom.
2009. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
idegesítenek a f*szfejek akik úgy gondoljákh a gyorsgépelés a helyesírásról szól. te is az vagy azért szóltalak meg. egyébként a gp már egy ideje nem ingyenes és saját .hu/.combármimás végződésű domaint lehet venni hozzá. de te csak a pénzeddel vágsz fel úgyhogy MAGASRÓL--
2009. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha megbántottam valakit. Különben, ha nem, akkor nem értem miért kaptam ennyi kritikát.


Pár dolog:

Nem olyat keresek, aki helyettem csinálja meg a weboldalt, hanem hasonló érdeklődésű egyéneket, aki segítene és kölcsönösen segítenék én is neki. Nem profikra gondoltam, hogy csinálják meg nekem! (bár hozzá teszem privátban páran felajánlották, hogy megcsinálják - nem fogadtam el!!)


És az, hogy én nem gportálos weblapot szeretnék csinálni az az én dolgom, ezt én már eldöntöttem. Én sem szólok bele a ti ügyeitekbe.. Köszönöm.


Továbbiakban csak építő kritikát írjatok légyszíves.

(Azzal, hogy leírjátok, hogy kihagytam egy vesszőt - azzal nem megyek sokra.. és ahogy látom a ti helyesírásotok sem hibátlan, mint ahogy senkié) 20/L

A 5e forinttal pedig nem akartam felvágni.

2009. aug. 14. 16:36
 16/20 anonim válasza:
Annyiban azért mindenképpen lehet igazuk, hogy egy gpotálos, mlapos, lapunkos, vagy bármilyen (akár ingyenes) weboldal lehet igényes. De ha te olyat szeretnél, hát olyat fogsz amiért fizetni kell. Viszont, én egy KicsiT ott hon vagyok a honlapszerkesztésben, és szerintem lehet tényleg jobb lenne, ha egy profi, vagy legalábbis gyakorlott szerkesztő állna melléd. Hidd, el így nagyon sok idő lesz, mire olyan lesz az oldalad amilyet elképzeltél. De te tudod. Minden esetre sok sikert hozzá.
2009. aug. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy lehet igényes. De ezt inkább úgy értettem (hogy nem lehet), hogy ha egy fotográfusnak ilyen a weblapja, aminek a nevében benne van, hogy .gportal az kicsit gáz.. Ismerek egy fotográfust, akinek benne van a bemutatkozásában is, hogy igénytelenek az olyan fotósok. Igénytelenek lehetnek, ha egy ilyen szakmában dolgozik és egy saját, fizetős weboldala sincs. És szerintem ebben igaza van. Ezért van majdnem minden fotósnak saját weboldala. De ebbe ne menjünk bele.


De akkor csinálok egyedül weblapot, nekem így is jó. Csak azt hittem van, aki szeretné olcsóbban megúszni.. így valakinek olcsóbb lett volna 50%-al és még segítettünk volna is egymásnak.

2009. aug. 15. 07:30
 18/20 anonim válasza:
Én teljesen megértelek téged,nem kell senkinek se kötekednie azért mert ő most nem g-portalos oldalt csinál, neki nem jelent gondot és elhatározta,ennyi,a helyesírással is mit kell belékötni? nem nyelvtan órán vagyunk, és nem kell minden szót helyesen írni... bocsi, nem bírhattam ki, hogy ne írjak. kezdd el egyedül akkor, türelem kérdése és belefogsz jönni. sok sikert!
2009. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi,kicsit félre értetelek,nem akartalak megbántani.Én csinálnék veled,honlapot,de szerintem ami engem érdekel az téged egyáltalán nem :S

Egy azért se csinálnál velem,mert 13 éves vagyok,de attól már csinálok html kodókat,photoshopal foglalkozok ugymond,brushokat készítek stb..,debiztos,nem ilyen embert kerestél.Szóval sok sikert a honlaphoz,biztos jó lesz és egy idő után ha figyelmes vagy gyorsan rájössz mindenre és belejössz és azt veszed észre pár hónnap múlva,hogy azta ezt tényleg én csináltam?:),szóval hajrá majd mutasd meg milyen lett.

2009. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél olcsón egy weblapot, én megcsinálom neked, 1000-3000FT között.


Dobj egy mail! misi@repules.hu

2009. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!