Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Feltöltöttem mediafire-re...

Feltöltöttem mediafire-re zenét, és törlik? Lent a gondom

Figyelt kérdés
Megcsináltam hogy a weboldalamon yahoo player-el hallgatható és letölthető legyen a zene, mediafire direkt linket használva. De tegnapelőtt töltöttem fel, ma már letörölték felhasználói jogok sértésére hivatkozva. Hogyan lehetne "átejteni" őket, médiainfot törölni vagy hasonló hogy ne töröjék le?...

2012. okt. 10. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj engedélyt a tulajdonosától.
2012. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:) Értem. Akkor nem lesz (ilyen formában) zenés weboldalam.

Csak akkor nem értem azt sem hogy pl. youtube hogy enged egyeseknek új teljes filmeket feltölteni, és nem szólnak a jogok miatt, nem tiltják le satöbbi.

2012. okt. 10. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Törli az is (ti. youtube), ha szólnak neki, és jogos, csak olyan rengeteg van, hogy nem haladnak vele, meg nem is mindet jelentik nekik. A mediafire meg sztem simán fájlnév alapján előre kiszűri, és annyi. Talán adhatnál nekik olyan neveket, amik nem utalnak rá, hogy mi az (pl. nem madonna - like a prayer.mp3, hanem mlp.mp3), hátha...

De talán jobb lenne, ha ezt elfelejtenéd, mert még egyszer vki, megkérdezi tőled vmikor, hogy mér' tetted, és volt-e rá engedélyed, és ha te meg nem tudsz rá elég jó választ adni, akkor meglepi lesz!

2012. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értelek. Akkor a web-tárhely szolgáltatóhoz fogok feltöltögetni. De valóban, ott is lehet belőle probléma ha el kell számolni hogy honnan is van az a zene/film...

A zenértől letettem, inkább filmes oldalt fogok elkezdeni majd, elvileg a 000webhost már kb. 5 dollártól korlátlan tárhelyet biztosít... náluk vagyok amúgy. (bár nem tudom komoly-e hogy most mondok valamit 10 terra anyagot is tárolhatok náluk 5 dollárért havonta. :)

2012. okt. 11. 05:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Az mp3 fájl ID3 tag-je alapján ismeri fel a rendszer a hogy törölnie kell? Gondolom igen. Ha nincs metaadat nincs miből kiolvasni. Filmeknél is így van gondolom youtube-on.
2012. okt. 23. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!