Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet új sablont...

Hogyan lehet új sablont feltölteni a blogger új kezelőfelületén?

Figyelt kérdés
Már sok helyen megnéztem, és láttam, hogy többen is kérdezték. Olvastam olyat, hogy a sablon menüpontnál legalulra kell tekerni, de nekem ott csak valami klasszikus sablonokról hadovál. Az őrületbe kerget a google-nek ez az idióta újítása. Légyszi segítsetek!
2012. szept. 22. 12:05
 1/3 anonim válasza:
Bemész a sablonok menüpontba és ott a legalján lesz az, hogy visszatérés a klasszikus sablonokhoz. Rákattintasz majd a végén ott lesz a sablon HTML kódja, na oda a letöltött kódodat beilleszted és kész is!:D
2012. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. :( Én is éppen most kerestem erre a választ, és úgy tűnik, hogy ez a funkció eltűnt a régi, megszokott felülettel együtt. :( Gondolom arra lettél volna kíváncsi, hogy xml-t hogyan tudsz feltölteni. Egyelőre úgy néz ki, hogy sehogy. Valahogyan ki kell szedni a xml-ből a komplett kódot és bemásolni az előttem szóló leírása szerint. De vigyázz ezzel, mert az egész blogod kinézete teljesen megváltozhat!!! :/
2013. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy megoldás:

Firefox böngészővel:

Találtál egy sablont, ami tetszik. Nem töltöd le, csak megnyitod az élő nézetét (demo vagy live preview). A bejövő oldalon belül bárhol jobb klikk, a menüben pedig keresel olyat, hogy "oldal forrása". Bejön az egész forráskód. Ekkor: összes kijelölése - másolás és beilleszted a blog sablonodban a régi kódod helyére. Azért mielőtt elmented, használd az előnézetet!!! :)

2013. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!