Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik tárhelyet kellene...

Melyik tárhelyet kellene használnom, hogy a W3C szabványnek megfelelhessen az oldalam?

Figyelt kérdés

Alapból úgy írtam hogy megfelel neki, de amikor feltöltöm ezek a tárhelyek mindig hozzá csapnak valami reklámot vagy egy php kódot, amitől meghülyülj a W3C és hibákat ír, de le kellene adnom a sulin egy valid oldalt...


melyik (ingyenes) tárhelyet tudnátok ajánlani?



2012. szept. 22. 06:21
 1/3 anonim ***** válasza:

localhost babám

[link]

2012. szept. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Drone007 ***** válasza:

Én ezt tudom ajánlani:

[link]

Ugyan csak 500mb tárhelyet ad, de ad subdomaint, reklámmentes, szinte bármit lehet futtatni, cPanel-ja van, cron, blog-hoz, bemutatkozó oldalhoz, még kisebb látogatottságú közösségi oldalhoz, vagy webshophoz is jó, mert nem limitálja a küldhető emailek számát.

Nem próbáltam ki, ezért lehet hogy az elérése innen Magyarországról kicsit lassú.


További ingyenes külföldi tárhelyeket itt találsz:

[link]

2012. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

godaddy.com

name.com

gotonames.com

és még sorolhatnám.

2012. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!