Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kezdő Joomla! Felhasználó...

Kezdő Joomla! Felhasználó vagyok. Egy oldalt szeretnék készíteni, galériával és webáruházzal. Milyen modulokat tudtok ajánlani a megvalósításukhoz?

Figyelt kérdés
Galéria és webáruház esetén is szeretnék Lightbox jellegű képmegjelenítést. Egyelőre eléggé hülye vagyok a Joomlához, de közben tanulgatom, majd a beállítás ügyében utána olvasok, nézek videókat, csak mivel nagyon az elején vagyok, nem tudom, miből mit érdemes használni.

2012. szept. 18. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A joomla nagyon bugos, csomó hibaüzenet és annak befoltozása egy csomó időt vesz el.

Én a Drupal + Übercart + views + isotopegrid + fivestar kombót ajánlom

2012. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül tényleg Drupal + Übercart + Views lett, a másik kettő modult nem használom. Igazából azért kellett volna Joomla, mert egy adott tárhely, amin dolgoztam, az működött volna. De már nem aktuális, másik webtárhelyen dolgozhatok, arra Drupal került, melyet azért elég jól ismerek, bele merek nyúlni a modulok kódjába is jobban, szóval az lett belőle végül.


Ezt az utóbbi két modult, amit írtál, megnézem, hátha hasznomra válhat. A másik hármat meg szerencsére már jól ismerem.


Köszi a választ!

2012. nov. 25. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!