Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Sok oldalon van az "Új Magyaro...

Sok oldalon van az "Új Magyarország" logo, hogyan lehet támogatást szerezni weboldalhoz?

Figyelt kérdés

Ezek a weblap támogatások hogy működnek? Pályázatot kell írni?

Mennyi pénzt lehet támogatásként igényelni? Gondolom EU-s pénz.

Mit kell teljesíteni?

Aki igényelt már ilyet leírná tömören hogyan működik?



2012. szept. 16. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először is kell egy ismerős az épp soron lévő kormányban. Utána már megy magától a dolog.
2012. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem most nem erre gondolok, szerintem itt (talán) nem kell annyira csókosnak lenni.


Viccen kívül aki már kapott támogatást segítene?

2012. szept. 16. 18:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Hidd el én is szeretném, ha vicc lenne, amit mondtam, de nem az.
2012. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Komplikato ***** válasza:

Szerintem ha elolvasnád a nem rég kelt cikket a témában (B*ssz*tok meg a hiteleket és pályázatokat), akkor értenéd nem viccel. A pályázaton nyerhető pénzek feltételei vagy lehetetlenek és nem lehet teljesíteni, vagy a pályázatra készülés kerül sok százezerbe vagy millióba és utána kitalálják, hogy neked miért nem jár. Amúgy a Széchenyi terv és Új Magyarország pályázatok az EU fejlesztési alapból jönnek.

A pályázatokat meg jól titkolják, hogy ha érdekel, akkor zsák pénzt kelljen fizetned pályázat író cégeknek. Egy kettőt meg lehet találni az internetten.

2012. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Komplikato ***** válasza:
Itt egy példa, nem biztos ilyenre gondoltál: [link]
2012. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondhatom, hogy lehet megfelelő pályázattal támogatást nyerni, de ehhez nagyon jó pályázatra van szükség. Ráadásul minimum mikrovállalkozás kell, hogy legyen a pályázó cég, vagyis kell lennie állandó alkalmazottnak. Ha belegondolsz csupán egy alkalmazott éves szinten milliós költségeket jelent egy vállalkozásnak.

Megfelelő éves mérleggel és beszámolóval is rendelkezni kell, továbbá megfelelő rövid és hosszútávú stratégiára is szükség van, ne is beszélve a jó költségvetésről.


Ha nem értesz a pályázatíráshoz, akkor célszerű szakemberhez fordulni, de ez biztos, hogy százezrekbe fog kerülni.

2012. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tehát egy saját honlapra, mint magánszemély nem is lehet pályázni?


Nem vagyok benne biztos, de mintha elég tré weblapon is láttam volna az "Új M.." logo-t. Ezért is kezdett el érdekelni. Meg nem mondom már hol láttam.

2012. szept. 16. 21:07
 8/12 anonim ***** válasza:

A pályázónak minimum mikrvállalkozásnak kell lenni.

Az àllam csak olyan cégeknek nyújt támogatást, amik a gazdaság javát szolgálják, profitot és munkát teremtenek. De ha jobban belgondolsz olyan cégnek fölösleges is lenne pénzt adni, ami nem tud eredményeket felmutatni. Csak kidobott pénz lenne az ablakon.

2012. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért ez elég szűklátókörű szemlélet lenne az állam részéről. Ilyen alapon az állami oktatás, egészségügy, tűzoltóság, K&F stb. sem termel közvetlen pénzt, a jövőbeni hasznát mégsem lehet vitatni.
2012. szept. 16. 22:48
 10/12 anonim ***** válasza:

A közszféra más tészta. Ott is vannak pályázatok, de azokat nem igazán lehet a versenyszférával egy kalap alá venni. Olvass utána a dolognak. Akkor látni fogod, hogy mik a kritériumok. A magánszemély szerinted mit tud kezdeni a pályázati pénzzel azon kívül, hogy feléli?

Ezeket a pénzeket nem ingyen adják, elég nagy önerő is kell hozzá. Egyébként csupán weblapra nem lehet pályázni. Az csak egy részét képezheti az egésznek. Ezek a pályázatok a gazdaság fejlődését szolgálnák és nem magánszemélyek pénztárcáinak megtömését alamizsnával. Figyelj nem hiszem, hogy ilyen tájékozatlanul esetleg te egy vállalkozás vezetője lennél. Ezért el körben egy gazdasági társaságot kellene alapítanod, és jól vezetned. Utána már lehet pályázatokon gondolkodnod.

2012. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!