Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Saját weblapomon külső fájlmeg...

Saját weblapomon külső fájlmegosztó linkek elhelyezése, jogilag lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy honlapom, tárhellyel és saját domain-el. Részben zenés jellegű oldal. Hasonló mint a music4you.hu, és szeretnék én is hasonló dolgot, hogy a felhasználók külső fájlmegosztókra zenéket feltöltik, én pedig a linket elhelyezem az oldalon. Jogilag ez mennyire lehetséges. Hiszen nem az én tárhelyemen van, és nem én töltöm fel. Persze kiskapu az lehet, hogy egy szabályzatot írok hogy semmilyen felelősséget nem vállalok. Köszi a segítséget.
2012. aug. 31. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valamit ellopsz és felragasztasz a homlokodra egy táblát amin az áll, hogy az ellopott dolgokért nem vállalsz felelősséget, attól még felelősségre vonnak. Persze itt bonyolódik a helyzet, de azt mondom hogy először gondold át kétszer is hogy valóban bele akarsz-e ebbe vágni ha igen egyeztess egy ügyvéddel.
2012. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát ha semmilyen felelősséget nem vállalsz akkor szerintem ok.Am ha dropboxot,zippyshare-t használtok/nak akkor ők nem hiszem hogy megbüntetnének.


Amúgy meg nem tudom milyen Jogi dolgokról beszélsz te...

1. A ZENÉT NEM TE VETTED MEG ÉS KÉTLEM HOGY AKIK FELTÖLTÖTTÉK AZOK IS ADTAK-E VOLNA PÉNZT ÉRTE!

2. aztán még hogy le is tölthetik bele is hallgathatnak az oldaladon.az már egy warez site...


Ha észreveszi valaki/valami hogy lopott a tartalom akkor keményen megb@asz rendőrség.

2012. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!