Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Most csináltam egy mlapja-s...

Most csináltam egy mlapja-s oldalt, de még nem nagyon tudom kezelni, valaki segítene?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem tanuld meg a html és a css nyelvet.

pár nap alatt megtanulható, és jó weblapokat készíthetsz.

az ilyen mlapja és hasonlók ratyik szerintem

2012. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
őőő, 14 vagyok, nem hiszem, hogy ezt most meg tudnám tanulni
2012. aug. 31. 15:32
 3/10 anonim válasza:
Én 15 vagyok és már összeraktam 2 komolyabb honlapot is amiért fizettek nekem ;) Nem annyira nehéz azt megtanulni. Mindenképpen megéri. Kezd el HTML+CSS-el és ha már össze tudsz rakni egy korrekt kis oldalat akkor kezd el tanulgatni a PHP-t is. Sok sikert ;)
2012. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

15 évesnek: jájj!

14 évesnek: sztem sem tudod megtanulni, úgyhogy inkább csajozz, azzal jelenleg sokkal nagyobb sikered lenne és jobban is élveznéd. A weblapkészítés egy szakma, nem tudod csak így hirtelen megtanulni. A html-lel és css-sel önmagában semmire sem mész. Persze ha ezzel akarsz majd felnőtt korodban foglalkozni, akkor okés, hogy már most kezded.

2012. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem úgy gondoltam, hogy megtanultam már mindent, de azért nem veszek el benne. Össze tudok rakni egy weboldalat. Nem azért írtam, hogy dicsérjem magam, hanem azért, mert tényleg nem olyan nehéz. És nem kell mindjárt lenézőnek lenni...
2012. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De. Nehéz. Nekem ez a szakmám és elég sok szívás van néha. A munkáidat nem ismerem, így minősíteni sem akarom őket. Ha jól nyomod, akkor oké, örülök, hogy már voltak sikereid, csak az életkorodból ítélve furinak tűnik.
2012. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan, mi érdekel?

Egyébként, én nemrég adtam át valakinek egy mlapos oldalt, és írtam hozzá egy képes gyorstalpalót. Ha adsz egy emilcímet, elküldöm neked is. Azzal már el fogsz tudni boldogulni.

2012. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4-ik válaszolónak: Lány vagyok, ezért inkább köszönöm, de nem szeretnék csajozni.

Utolsónak: majd lehet hogy írok, csak most alig vagyok gépnél.

2012. szept. 5. 13:42
 9/10 anonim ***** válasza:

ha 14 éves vagy, akkor PONT most kell megtanulnod..

De egyébként, ha nem birsz jó weboldalt csinálni,

Bérelj Domaint és keress meg, Nettó 85.000 Ft-ért Komplett weboldal készítést vállalok,

Mielött mondanád, hogy "FÚÚÚÚ ez de drága.. egybillió olcsóbb van" a legolcsóbb találat Bruttó 122.700 Ft

természetesen vannak 12.000Ftosak is de azok olyanok is..

Szóval, ha csak blog kell akkor Blogspot.com ha meg weboldal, akkor keress meg

2012. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jaa és még valami, ha 14 éves csaj vagy, hívj, dumcsizhatunk kedvezményről ;-) 25 éves vagyok :)
2012. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!