Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van olyan tervem, hogy blogot...

Van olyan tervem, hogy blogot csinálok. Oda szeretném "Író, költő" néven, vagy témában feltenni az én saját írásaimat, úgy, hogy ott csak az én műveim legyenek, és ne keveredjen a többivel. Nem tudom hogy kell csinálni! Tudnátok nekem ebbe segíteni?

Figyelt kérdés

#blog #Író-költő
2012. aug. 22. 15:59
 1/2 Drone007 ***** válasza:

Regisztrálj a blog.hu-n, vagy ha van gmail fiókod, akkor a blogger-en aktiválhatod a blogodat.

A saját blogodra csak a saját bejegyzéseid kerülnek fel, tehát nem "keverednek" máséval.

Ha ennél komolyabbat akarsz, akkor regisztrálj egy ingyen tárhelyre, tegyél fel egy wordpress tartalomkezelőt egy szép kedvedre való témával, és blogolhatsz kedvedre.

Ha ennél is komolyabban akarod csinálni - és van rá pénzed - készíttess egy céggel/szabadúszóval saját weboldalt saját egyedi rendszerrel és egyedi design-nal, és blogra fel!


Sok sikert!

2012. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nem raknám ki, hanem kiadatnám kiadóval!
2012. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!