Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lehet emelt díjas sms magánsze...

Lehet emelt díjas sms magánszemélynek?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mondta hogy muszáj hogy legyen vállalkozói engedélyem ahhoz hogy ki tudják fizetni a pénzt ami jár nekem. Elvileg akkor fizetnek csak ha áfás számlát adok nekik. Sürgősen szükségem lenne egy olyan szolgáltatóra akinek elég egy magánszemély és a bevétel x%-a amit persze ők határoznak meg!

Előre is köszönöm 17/F.



2012. aug. 19. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek az neked?
2012. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel lenne bevételi lehetőségem....És ez a legegyszerűbb mód rá.
2012. aug. 19. 11:06
 3/9 anonim válasza:
Menj el inkább dolgozni! Mellesleg ha lenne is ilyen, arról kötelres lennél értesíteni az érintett ismerőseidet, akik neked sms- küldenének. Tisztességtelen!
2012. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez útólsóval egyet értek!

minden szolgáltató megkérdezi?

elfogadod az emelt díjas etiketet?

ha azt mondod igen akkor mindenkinek aki csak küldhet arra a számra egy SMS-t annak legalább 20px betűkkel ki kell írnod az sms árát!(vagy egyhamar nem csak az SMS szolgáltatást veszíted el hanem a szabadságod is (a törvény bünteti))

de ha börtönbe mész akkor egyel kevesebb rossz ember szaladgál kint!



további szép és boldog napot!

2012. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Nem vagyok rossz ember, ne vádolj ilyen dolgokkal ez csak egy ártalmatlan kérdés volt. Megoldottam a dolgot, egy cég segít az áfás számla kiállításba.
2012. aug. 21. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Hello. Ne haragudj, tudom hogy régi a topic, de engem érdekelne a dolog.

Sikerült megoldani a dolgot?

Ha igen hol, hogyan?

2013. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem is érdekelné,és nem értem hogy EZEK itt miért kezdtek el egyből ócsárolni.Semmi olyan dolog nincs a kérdésedben,amiben a bűnöző mivoltodra utalnál.Én is kiskorú létemre(amikor még az voltam),havonta 10k-t kerestem.
2014. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincs olyan EDSMS szolgáltató, ami lehetővé teszi a számla nélküli kifizetést, mivel erre jogszabály kötelez mindenkit.

Ha mindenképpen számla nélkül akarod (magánszemélyként) az EDSMS szolgáltatást igénybe venni, érdemes egy külföldi szolgáltatót (pl. Fortumo, ami az egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb) keresni, amelyek valamivel kevesebb jutalékot adnak, de cserébe kifizetnek PayPal-on vagy átutaláson, számla nélkül is.

Ettől függetlenül, adózni ebben az esetben is kell utána, de ez már mindenkinek a saját felelőssége.

2016. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha valaki komolyan gondolja és szeretne hasonló szolgáltatást akkor kérdezzen bátran! Elérhetőség a lap alján...


üdv

emeltdijassms .hu

2016. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!