Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Javascriptben a fissítés...

Javascriptben a fissítés dátumát ki lehet írni a document. LastModified-al. De más oldalét is ki lehet iratni valahogyan?

Figyelt kérdés
Én a fő oldalamon szeretném az aloldalaim (amik külön html-ben vannak) frissitési dátumait.

2012. aug. 9. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Minek a frissítését akarod? A böngésző által frissített időpontot, vagy általad manuálisan frissített oldal időpontját?


Ha az oldal tartalom módosításának az időpontját szeretnéd, akkor adatbázis és php megoldás jobb. A JavaScript "document.lastModified" azt mondja meg, hogy 1 .jpg vagy .txt mikor volt módosítva utoljára.

2012. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A javascript elegendő nekem, de mint mondtam nem a forrásfile-ra akarom
2012. aug. 10. 15:09
 3/3 anonim válasza:

Ehhez a linkelt oldalaknak legalább a fejlécét le kellene tölteni xmlrpc-vel. Ha 50 link van, az 50 hívás lenne. Szerintem ez nem járható út. Inkább php-ből old meg:


[link]


Bár így egy picit I/O igényesebb lesz az oldal betöltése, de ha nincs adatbázis, akkor ez lehet számodra a járható út.

2012. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!