Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell saját.hu-s webolda...

Hogyan kell saját.hu-s weboldalt csinálni?

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni egy teljesen saját oldalt. tehát www.xy.hu vagy mit tudom én.

Tehát egy teljesen külön oldalt akarok csinálni?

Hogyan kell?


2012. júl. 29. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerzel egy tárhelyet ingyeneset, vagy fizetsz valami normálisra.

Utána megveszed, ha szabad a kívánt domain nevet.


Ezután jöhet a HTML, CSS, opcionálisan PHP-val és javascripttel karöltve, amikkel megcsinálod az oldalt.

2012. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó ez bonyolult, de nem adom fel!
2012. júl. 29. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
veszel tárhelyet, lehetőleg olyan helyen ahol lehet mellé venni domaint is, ez olyan 15 ezer forint, aztán megbízol valakit hogy csinálja meg az oldalt amit szeretnél az további 20 ezertől néhány millió forintig terjedő összeg lehet igényektől függően.
2012. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15 alatt is bőven ki lehet hozni a tárhelyet!


Nekem tárhelyparknál az 1000 MB-os csomag olyan 7000 volt, most az idei díj 5000. (Mivel a domaint 2 évente kell fizetni.)

2012. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!