Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen a blogom? (Tumblr)

Bebe1997 kérdése:

Milyen a blogom? (Tumblr)

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem : [link]

véleményt :D



2012. júl. 21. 20:42
1 2
 11/13 anonim válasza:

Hát a Tumblr tényleg nem erről szól. De a tagok 99,99%-a úgy sem tudja miről zagyvál rajta. Szóval ha valaki véletlenül megtalálná, tuti nem magyarul beszélne. :D Tehát nincs nagy problem.

Én sem olvastam el, amint megláttam, hogy magadról írsz nekem offos lett. Ha naplót akar valaki vezetni, akkor azt otthon az ágyba ceruzával.

2012. júl. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Először is az hogy automat indul a zene (mellesleg elég szar zene szerintem) nagyon zavaró,


és a kiindulási pont hogy 'én menő vagyok nem facebook hanem tumblr' nem túl bisztató a tumbi jövőjére nézve! Kezdenek minket elepni a hasonlók!

Nekem nem jön be!

2012. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Na, figyelj, csillagom. :D

Megkérdezed tőlünk, milyen. Csak egy valamire tudok gondolni, hogy kell egy kis kéretlen dicséret. :D Cicám, az ilyen blogokat, ahogy már előttem is írtál, olyan, amit mi, fandomos tumblr felhasználók messziről elkerülünk, főleg, ha egy hétköznapi lányról szól. No offense. Ez egy napló, egy tökre személyes cucc, tehát hogyan mondhatnánk róla véleményt? Unalmas vagy szar? Mi közöm van hozzá, a te életed, miért szólnám le a te életed? :D A tartalomra érted? A szöveges bejegyzésről nem mondhatok semmit, az saját. A képek aranyosak, barátok, te sexy fürdőruciban. :D Kedves.


Biztos nem lennék a "követőd", mert újdonságot nem nyújtasz. Nagy hipster blogokról gyűjtesz össze mindent, ami nem baj, más is ezt csinálja, saját szórakoztatásra. Nekem is van ilyen blogom, de nem reklámozom, mert az személyes cucc. Amíg nem kezdesz el saját dolgokat felrakni (lásd pl.: leilockheart fantasztikus blogját), addig egy olyan blog maradsz, amit szerethetsz, imádhatsz, de másoktól nem várhatod el, hogy felesleges szépítő szavakat dobáljanak rá. Kétlem, hogy a grafika saját, szóval... tényleg nem értem, mit szeretnél hallani. Ha tetszik a blogodon bármi is, megkeresem a forrást, reblogolom tőle és görgetem tovább a dashomat. :)

2012. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!