Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » HTML táblázatok, miért nem megy?

HTML táblázatok, miért nem megy?

Figyelt kérdés

Első honlapom szerkesztem, még kezdő vagyok. Macromedia dreamweaverrel készítem az oldalt (norinasims.com).

A problémám a következő: Készítettem egy táblázatot 5 oszlop 3 sor. Az első sort összevontam és idehelyeztem a fejlcet, majd kimarad egy sor, ezután az első oszlopban a baloldali oszlop szegélyét helyeztem el, kimarad egy oszlop, tartalom szegélye, kimarad egy oszlop és végül a jobb oldali oszlop szegélye.

Ez után középre tartalmat szeretnék, balra menü, jobb oldalra szövegrész. Az a gondom, hogy a táblázat sorai arányosan követik egymást, én pedig külön szeretném ha kezelné az oszlop tartalmát. Ide is táblázatok jönnének, de mivel az egyik oszlopban magasabb is lehet egy sor így elrontja az egészet, mert a legnagyobb magasságú sorhoz igazít mindent.

Tudna valaki segíteni?



2012. júl. 20. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Dreamweavevevert felejtsd el. Noteped++-ban tanulj kódolni.

2. xhtml/css-t tanulj

3. vegyél egy könyvet a 2-es pontról


A táblázatos elrendezés nagyon régen elavult...

2012. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!