Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet azt megcsinálni...

Hogy lehet azt megcsinálni hogy ha valaki exploreben rámegy a honlapra akkor egy másik lapot kapjon amin rajta van hogy arra nincs optimizálva?

Figyelt kérdés

arra gondolok hogy ha csak google chromera meg firefoxra van optimizálva egy oldal, de valaki internert explorerben rámegy akkor kapjon egy lapot amin az a szöveg van hogy pl "bocsi de csak google chrome ra van optimizálva az oldal, azt használd!" :D



Remélem valamennyire azért érthető volt :) előre is köszi



2012. júl. 18. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

JavaScript:

[link]

2012. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj már, de azt tudod, hogy a webezők 60%-a jelenleg is internet explorert használ? Kötelező annak is megfeleltetni az oldalt, ilyet nem lehet csinálni, hogy kiírom, hogy takarodj, mert nem olyan a böngésződ.
2012. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 compactegon ***** válasza:

olyan nincs, hogy egy oldal ne induljon el egy böngészőben :)

még ha az a f#s explorer is :D

2012. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne :)Pusztuljon az IE
2012. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 compactegon ***** válasza:
én sem szeretem, de ez van. meg kell tanulni RENDESEN sitebuildelni, és akkor nincsenek ilyen problémák ;)
2012. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, aki nem tud minden platformra építeni, az hozzá se kezdjen.
2012. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ie-re is tudni kell optimalizálni (ez ma már szinte alapkövetelmény). Egyébként a js browser ellenőrzés nem sokat ér. Inkább végezd azt szerver oldalon php-vel!
2012. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!