Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek lenne látogatója...

Szerintetek lenne látogatója egy ilyen oldalnak? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék készíteni egy webet html,css,php-ről.

Hogy miért? Ezért:

Sajnos én nem tudom az angolt, így nehéz volt tanulnom mert a jó oktatóanyagok angolok. Szeretnék 1 olyan oldalt ahol egész magas szintig elmagyarázom leírom hogyan készíthetünk weboldalt.

Nem tanulnánk részeket!!!

Szóval minden részben szépítenénk fejlesztenénk az oldalunkat a tudásunknak megfelelően. És ennek alapján a végén mindenki elkészíthetne 1 pofás kis weboldalt!

Nem bonyolultan mondanám! Szóval nem használnék "emészthetetlen" kifejezéseket, mint a legtöbb oldal és mivel a legtöbb oldal szakifejezést használ, aki még most tanulja először az nem fogja megérteni,abbahagya!

Ezek a terveim.

Szerintetek van értelme ha becsülettel nekikezdenék???



#HTML #CSS #PHP TANULÁS
2012. júl. 14. 02:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lenne, ha tényleg érthetően le lenne írva minden.

Pl. html-t nagyrészt innen tanultam magyarul:

[link]

2012. júl. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy látom, a magyart sem nagyon "tudod".


Ha egy igényes weboldalt akarsz készíteni, az alap az lenne, hogy ismerd a magyar helyesírás szabályait, mert ha úgy írsz, ahogy azt itt a kérdésben tetted, akkor nem számíthatsz túl sok jóra.


Nem b@szogatásképp írom, hanem tanácsként.

2012. júl. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a vállaszokat.

A helyesírásom nem jó, de a szöveg rendesen lenne írva.

Opera-t használok!! Ezért itt mindent aláhúz.

Azért is gondoltam ezt az oldalt, mert mindenki itt rinyál hogy hogyan készíthetne,hol tanulhatna weboldal készítést.

Éppen ezért az alapoktól írnám le.

Szerintetek ha igényes lenne akkor lenne látogató?? (Szeretek webet lészíteni!) Szóval, ha csak 50 tanuló lene az is jó lenne.

2012. júl. 14. 11:55
 4/8 anonim ***** válasza:
jó ötlet de szerintem inkább állj neki az angolnak, többre mész, a web világában nélkülözhetetlen :)
2012. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a célod. Ha szeretnél a közösség számára egy hasznos weboldalt összehozni némi pénz és idő ráfordításával akkor igen vágj bele és érdemes bele kezdeni, de ha erre a projektre egy jövőbeli jövedelemforrásként tekintesz akkor nincs értelme belevágni.
2012. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele, én biztos hasznát venném.
2012. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nemmm :DD

Én ezt csak azért csinálnám mert szeretem. Szóval nem azért hogy majd ebből "profitoljak". Ez egy non profit alapú weboldal lenne ahol másokkal megoszthatnám azt amit tudok és ők is amit tudnak.

Minél hamarabb belekezdek!!

2012. júl. 15. 01:13
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam hogy lenne pl 70-80 ember aki tanulna.(Persze ha jól sikerül akkor több)

És az a lényeg, hogy egy segítőkész társaság legyen. Ha valaki nem ért valamit akkor kérdezhessen. Ezek az elgondolásaim.

2012. júl. 15. 01:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!