Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok olyan oldalakat ahol...

Tudtok olyan oldalakat ahol le van írva hogy milyen színt milyennel lehet összerakni hogy jól nézzen ki? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sajnos a színösszerakás nem megy.

Tökéletesen megy a megírás, de olyan ritka szarok a színek hogy az hihetetlen.

Nemrég kezdtem.

Későbbiekben bele fogok jönni??

Addig is tudok olyan oldalakat ahol csoportosítva vannak a színek hogy melyik mivel/mikkel passzol???



2012. júl. 7. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Menni fog.

Google a kereő ajánlata:

[link]

2012. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
A colorschemer.com palettáiból szoktam válogatni, általában találok az adott témának megfelelőt. Kiindulási alapnak sem rosszak.
2012. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt találsz jóár összeállítást: [link]
2012. júl. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Drone007 ***** válasza:

A színsémák használatát javaslom én is, illetve annyit hozzátennék, hogy a böngészőbarát színek a hexa kódok alapján az 51 többszörösei. Pl: #330000, #330066, #003399

Vagyis ha a 3, 6, 9, C, F párosokat használod a színkódokban, azok mindenképpen emészthetőbbek a böngészőknek mint a cifra hexa kódok. Ráadásul ezek rövidíthetőek is. Pl előbbi példáimban: #300, #306, #039

2012. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!