Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem működik a regisztrác...

Miért nem működik a regisztrációs űrlapom?

Figyelt kérdés

XAMPP-ot használok és ezen az oldalon néztem utasításokat a regisztrációs űrlap készítésével kapcsolatban = [link]


A membersite_config.php.ban beírtam minden szükséges adatot(SetWebsiteName - hoz név helyett IP címet adtam meg) és mégis ezt a hibaüzenetet kapom: "Failed sending registration confirmation email."


Most vagy a PHPMailer-el kell még valamit csinálni vagy valami mást rontottam el


2012. júl. 2. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

SetWebsiteName - hoz név helyett IP címet adtam meg


oda localhost

2012. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra is,kipróbáltam a http://localhost/ -al de nem sikerült,vagy csak simán localhost -ot kéne írnom?Nem kell oda például hogy localhost/index.html?
2012. júl. 3. 03:30
 3/6 anonim ***** válasza:
a-a csak "localhost" de bemásolhatod a kódot
2012. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam de sajnos nem sikerült :( Valamit még be kell állítanom de akkor azt miért nem írták le a fentébb belinkelt oldalon?Nem én vagyok az egyedüli akinek ilyen problémája van,lehet hogy a Xampp-nál máshogy kell megcsinálni ezt a regisztrációs űrlapot?
2012. júl. 3. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
hát sajnos így nem tudnám megmondani max tippelgetni még de megnézhetnél egy más egyszerűbb regisztrációs formot. magyar is van jól el is magyarázzák. próbáld meg:)
2012. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen
2012. júl. 4. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!