Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Segitség kéne, nem tudom...

Segitség kéne, nem tudom html-ben megtalálni az egyik részét az oldalnak. Valaki?

Figyelt kérdés

A képek mögött van egy egyszínű világos valami, de azt szeretném hogy ott is a rendes négyzetes háttér látszódjon.Tehát ki szeretném törölni a kódból az a fehér valamit.Amúgy itt az oldal, hogy értsétek mire gondolok.Előre is köszönöm mindenkinek, a válaszokra nyomok zöldet is :)


[link]



2012. júl. 1. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem vagyok egy nagy html-es programozó, de a padding-et kell kiszedni az adott résznél[<div class="photo post">], ahol 10px-re van állitva...
2012. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
erre gondoltál ugye?
2012. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
[link] ebben a css-ben "#posts .post"-ebből szed ki a háttérszint állisd none-ra vagy transparentre.
2012. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
kipróbálom :)
2012. júl. 1. 16:15
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem html a probléma oka.

A képeket egy javascript modul rendezi az oldalon, a jQuery nevezetű.


Van egy halom javascript linkelve a html kódban, ezeket a javascript kódokat kellene végig nézni, és beállítani, hogy a kockás háttéren kívül minden más háttér le legyen tiltva, vagy egyáltalán ne legyen beállítva.

Ezek azok a linkek :


<script src=" [link]


<script>!window.jQuery && document.write(unescape('%3Cscript src=" [link]


<script src=" [link]


<script src=" [link]


<script src=" [link]


<script src=" [link]

2012. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, én a komplett hátteret szeretném kivenni, nem a szegélyt. Tehát azt a majdnem fehét valamit a képek mögül, mert szeretném hogy ott is olyan mintás legyen mint a legszélén :)
2012. júl. 1. 16:26
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor viszont elfelejthetem, mert nem enged hozzá férni ezekhez a kódokhoz. Mindnél "Access Denied" Egyedül az utolsót tudom módosítani. Ment mindenkinek a zöld :)
2012. júl. 1. 16:29
 8/17 anonim ***** válasza:
akkor ennek "#content" kell kivenni a hátterét meg a border-ét ha szegély sem kell
2012. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
azért az access denied, mert rossz a link itt gyakorikerdeseken nem tudja hol a vége a .js utáni részt törölni kell a linkből
2012. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na, átírtam a content-et none-ra, de nem változott. Amúgy mostmár máshonnan veszi a css-t, mert úgy tudtam módosítani, hogy felraktam máshova. Úgyhogy innen: [link]
2012. júl. 1. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!