Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy csináljam meg? (többi lent)

Hogy csináljam meg? (többi lent)

Figyelt kérdés
szeretnék csinálni egy cs 1.6 hosting oldalt csak nemtudom hogykell.ha veszek egy .hu-s domaint akkor hogy tudok webadmint csinálni rá illetve összekötni a hlds szeróval és berakni a fast downloadot?

2012. jún. 28. 18:08
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és nem kereskedési célra hanem klánomnak szeretnék pár szervert és nemakarok mindig venni mert elég drága ami meg olcsó általában sz@r.
2012. jún. 28. 18:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

mint azt PM-ben írtam nincs ingyenes...itt vagy fizetsz vagy pedig keresel egy már előre beállított felépített összerakott szervert!


Hogy csináljam meg?

egyszerű csak kell egy kis php,mysql,css,js,html ismeret

(weblap készítői ismeretek!)

és máris megvagy!de ha jól gondolom neked nincsen ilyen végzettséged...szal te sehogy vagy kérsz egy olcsó "pistike" stílusú programozót aki még le is nyúlja az ötleted vagy megkérsz rá egy profit(pl engem).


ha veszek egy .hu-s domaint akkor még a szerver telepítési díjat is kell fizetned!


hogy tudok webadmint csinálni rá

php,mysql alkalmazásával...


összekötni a hlds szeróval és berakni a fast downloadot?

összekötni?(LOL)

egyszerűen bedugod a net kábel egyik végét a szerverbe a másik végét pedig a modembe!


berakni a fast downloadot?

szerver telepítés során....


tanács inkább béreljetek már felrakott szervert.

havi 1200FT....


még egy kérdés:

hány fős a klánod?

2012. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szerverhez kell: Valev Acces Key Mi legutóbb 60k-ért vettem :)

az össze kötés meg màr leirtàk ;)

2012. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!