Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Létező joomla sablont html-be...

Létező joomla sablont html-be megtudná valaki nekem csinálni? Paraméterek:

Figyelt kérdés

Megtudná nekem valaki csinálni html-ben a www.mreklamfestes.hu sablonját? Meguntam a joomlat és még nem tanultam meg a css-t.


Mindent belepakolok, csak a css-t nem tudom sajna :-(


-fejléc rész ami: 990x350

-fejléc alatti sárga csík: 990x15

-Középen a button-nak: 619x27

-Középen: 585 pixel

-Bal, Jobb sliderbar: 185 pixel

-Oldalra a Bannereknek: 150x50

-Footer rész



2012. jún. 23. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

-ingyen?

-soha.

-mennyiért?

-Ha csak a css rész akk olyan 15-25e,htmles rész olyan 25-30e(együtt a 2 50e(5e engedtem!))

2012. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Drone007 ***** válasza:

Fazekas Márknak abban igaza van, hogy ingyen nemigen találsz olyat, aki sitebuildet készít meglévő honlap alapján.

Egyrészt mert megvan a kockázata, hogy a honlap gazdája vagy készítője nem veszi jó néven, ha megjelenik a klónja a neten, és ez riasztani szokta a profikat. Másrészt pedig mert Jézus koporsóját sem őrizték ingyen.

Bár 15e-t elkérni egy ilyen vacak és hihetetlenül buta szerkezetű honlap sitebuildjéért kicsit horribilisnek számít.


Az viszont dicsérendő, hogy meguntad a joomlát, de ne riadj meg a css-től, gyakorlatilag a webprogramozás rész legegyszerűbb része a css formázások elkészítése. Még a grafikai tervekért is többet kérnek el, mint egy css fájlért - bár igazából, maga a css-t önmagában még számolni sem szokták, az még maga a wireframe résznél terveződik.


Ha már otthagyod a joomlát, szakíthatsz a szörnyűséges sablonjával is, és valami szebb, innovatívabb, letisztultabb grafikát is csinálhatnál az oldaladnak, mert ez amit írtál weboldal szörnyű... de nagyon.

2012. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Doresz(kah) válasza:
Artisteer --> ezzel a programmal meg lehet csinálni a sablont egyéb programozási tudás nélkül. Arra vigyázz h trial verzió lesz először.
2012. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mintha 14-17 éves gyermekek lennének az oldal mögött.

Ha nem, akkor


hol a nevetek?

adószám?

...

2012. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

LOL

az én első weblapomat 12éves koromban készítettem el (40e-ért)

php , mysql ,html,js VBS script alkalmazásával!

igen jól hallottad nem használtam cssest!

2012. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1-5: egyértek veletek.

Pénzért én is meg tudom csinálni.

2012. júl. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!