Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Gyorsan miből tanuljam meg?

Gyorsan miből tanuljam meg?

Figyelt kérdés
Hali! Nem ismer valaki egy rövidített jegyzetet java servlet-es alapokról? Alapmetódusok mint paraméterek kiolvasása, xmlből olvasás... Valamint jstl, bean... Google-ben találtam, de azok 200-300 oldalasak, nekem pedig csak a szűk lényeg kellene, és nincs időm kijegyzetelni, mert jövőhéten vizsgázok belőle.

2012. jún. 14. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt bebuktad! Pár nap alatt a JAVA-t még alap szinten sem tudod elsajátítani, főleg, ha vesszük az objektum orientáltságot. 200-300 oldalt pedig egy értelmes ember azért egy napon belül simán elolvas, még akkor is, ha sok mindenen el kell gondolkodnia olvasás közben. Olvasás közben akár a lényeget alá is húzhatod a könyvben.
2012. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Félreértesz, én nem a Java-t akarom megtanulni (megjegyzem 1-2 nap alatt meglehet tanulni a szintaktikát), mert ismerem a javát profin. A probléma konkrétan csak a java servletekkel van, mivel papíron kell majd programozni az intelisense nem segít. Végülis csak ilyen összefoglalóra gondoltam, hogy felsorolja a fontosab objektumokat függvényeket például így: String getServletConfig().getInitParameter(String); //Visszatér a konfig xmlből a paraméterként átadott paraméter értékével...

A könyvet azért nem olvasom el, mert közben tanulok mást is, és ha lehet jobb a rövidebb, de ha nincs más lehetőség nekiesek. (Kereken 1 hetem van)

2012. jún. 14. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!