Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » E-mail-es űrlap generátort...

E-mail-es űrlap generátort tudok használni ingyenes webtárhelyen pl. : atw.hu-n?

Figyelt kérdés
Találtam egy jó oldat ahol e-mail-es űrlapot tudok generálni. Minden jól ment megcsináltam, feltöltöttem az atw.hu-s címemre, csak az a gond, hogyha kipróbálom és kitöltöm az űrlapot akkor nem küld el nekem semmit e-mail-en. Most nemtudom, hogy az lehet a gond, hogy ingyenes webtárhelyen használom (mert olvastam vhol, hogy az atw talán nem szereti a php-s dolgokat) vagy csak szimplán én ronthattam el vmit? Válaszaitokat előre is köszönöm:)
2012. jún. 11. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az oldalad címe? Mivel generáltad? Változtattad-e a generált HTML kódot? Énnekem az uw.hu-s tárhelyemen a totál saját űrlapküldő rendszer megy.
2012. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerencsére azóta sikerült megoldani a gondot, és mostmár megy az űrlap e-mail küldése, bár még kisebb-nagyobb gondok vannak az űrlappal, pl.: a rádiógombos vagy jelölőnégyzetes dolgokat nem hajlandó elküldeni.

az uw.hu-s űrlapküldő rendszer az jó? mert akkor beregisztrálok oda inkább

2012. jún. 11. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!