Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Overflow, avagy oldalon BELÜL...

Overflow, avagy oldalon BELÜL lévő görgető sáv dizájn?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam leírásokat, de valahogy nem jött még össze sehogy a kivitelezése..

Lehet, hogy most lustának tartanak páran, de biztosítom őket, hogy nem vagyok az, de más megoldást nem látok már. Szeretném, ha valaki megírná nekem, hogy mit hova rakja, hogy ne az alap fehér/kék görgető sáv legyen, hanem képek legyenek helyette. Elég annyit megadni, hogy fent.jpg/kozep.jpg/gomb.jpg/lent.jpg, hogy kitudjam cserélni a szükséges képeket.

Rengeteg időm rá ment az utána járásoknak, de semmi siker élménnyel nem gazdagodtam, remélem itt több sikerrel járok, előre is nagyon szépen köszönöm!


2012. jún. 9. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem tudom hogyan kell képekkel megoldani, hogy a görgetősávok másképp nézzenek ki.

De van rá módszer, hogy a színét változtasd olyanra amilyenre szeretnéd, de ezt nem képekkel valósítja meg. A beállítások eléggé részletesek akár a nyíl színét is változtathatod.

Ez is érdekelne, vagy ragaszkodsz a képes megoldáshoz (nem tudom így egyáltalán megoldható-e)?

2012. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A színezés sikerült, képeket kellene :/
2012. jún. 9. 13:10
 3/4 compactegon ***** válasza:

a görgetősávot csak javascript-tel tudod megváltoztatni.

persze lehet félreértelmezem a kérdést, ha belinkeled az oldalt könnyebben segítek.

2012. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Privátba elküldtem!
2012. jún. 10. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!