Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy bunkó teleírja trágár...

Egy bunkó teleírja trágár szavakkal a chatemet, hogyan "tartsam távol" a weboldalamtól?

Figyelt kérdés

Ma már harmadnapja ír éjjel, reggel, délben, délután, este, mindig minden trágár szót, és nem győzöm törölgetni.

Ha a chathez regisztráció kell, és pár napig úgy marad, akkor megunja, és visszaállíthatom normál módra a chatet? Vagy majd ha újra reg nélkül tud írogatni, akkor megint visszajön? :S

Nagyon unalmas, és ráadásul az én nevemben ír, egyszer, amikor nem voltam az oldalon egy nap, egy kedves ismerős rám is szólt, hogy hogy beszélek.. :((

Tud valaki segíteni?


2012. jún. 6. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azt tőle kérdezd meg, hogy vissza fog-e menni, de szerintem igen.


Tiltsd ki az IP címét. Ha dinamikus, akkor egy IP cím tartományt.

2012. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nézheted az ip címét, és szűröd az övét, de túl könnyű lecserélnie. Én azt csinálnám, hogy az ipjét menteném, ha ő ír kimentem külön, mások ezt nem látják, ha ő jön vissza a mentett szöveget töltöm vissza, had örüljön a fejének. Jól átvertem :D
2012. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen.. Azt nem említettem, G-portálon van... Itt hogyan kell IP-t nézni? :$
2012. jún. 6. 21:36
 4/14 anonim ***** válasza:
:S Hát azt nem tudom...
2012. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

:(

Azért köszönöm..

2012. jún. 6. 21:51
 6/14 anonim ***** válasza:

moderáld. vagy a g-portalnál nincsen olyan lehetőség hogy bizonyos szavakat ki sem ír?


állítsd regisztrációsra a chat lehetőségét, így gondolom már kilehet tiltani az illetőt. amúgy is célszerű ha csak regisztráció után lehet írni.

2012. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
úgy látom ide is elhoztad magaddal :D
2012. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat.
2012. jún. 6. 23:07
 9/14 anonim ***** válasza:
jah mert a gayportálos oldalak arról híresek hogy olyan hipiszupik. Mind igénytelen, ugyanúgy mint az aki ilyen helyre rakja az oldalát.
2012. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ezt megint a nevedben írták?
2012. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!