Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress oldalamhoz nem...

Wordpress oldalamhoz nem tudok hozzáférni egy buta beállítási hiba miatt, valaki tud segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Wordpress blogon át akartam írni az URL-t, most már csak a 404-es oldal jön be, bármit is csinálok.

A wordpress vezérlőpultban az elérési URL-t írtam át, mert reméltem, hogy azt ilyen könnyen meg tudom változtatni egy előnyösebb elérési címre.(túrista vagyok a témában)


[link] akartam átírni [link] névre.


Az én tulajdonomban van a kezdő blog oldal, nem tudom, hogy admin-ként hogyan tudnék újra belépni, mert csak ez jön be:

[link] /wp-login.php?redir..


2012. jún. 5. 22:06
 1/3 JerrySoul ***** válasza:

[link]

Itt lenne az admin felület de azt írja, hogy nincs is kapcsolva a MYSQL-hez, valami mást is elírhattál ha eddig ment és már nem is csatlakozik az adatbázisára.

2012. jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az url-t meg az alatta levő elérési oldalt írtam el.
2012. jún. 7. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:
fellépsz a tráhelyedre és a wp config fájlban megadod az adatbázis-t. Ha nem jó, akkor phpmyadmin, és kikeresed az elírt sort, majd javítod
2012. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!